Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ha a legjobb...

Mit tehetnék ha a legjobb barátnőm árnyékában állok?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm mindenben jobb nálam. Szebb, csinosabb az alakja is jobb.. az a tipikus pasik álma. Néha(mindig) annyira zavar hogy engem senki nem vesz észre, mikor én is ugyanúgy bekapcsolódok a beszélgetésbe.Próbálok csinosan öltözködni, sminkelem is magam a hajamat is vasalom, ápolom a külsőmet de valahogy a fiuk rám se néznek. 48 kiló vagyok 165 centi szőke hosszú hajú kék szemű.Nagyon széles a csípőm de minden tőlem telhetőt megteszek, hogy az öltözködésemmel javítsak rajta. Vannak napok mikor álomba sírom magam mert nem érzem magam szépnek. Bármilyen javaslatot meghallgatok, hogy hogyan tudnék változtatni ezen, vagy amitől jobban érezném magam.

16/l :)



2012. szept. 21. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira legjobb barátnő, akkor ezt gondolom tudja hogy ezt érzed. Ha nem akkor már nem is legjobb barátnő (hoppá), szóval mond el neki, és igazodjatok egymáshoz. Neked nem kell hogy irigykedj rá, ő pedig segítsen hogy több önbizalmad legyen.
2012. szept. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értelek, amit leírtál az alapján te is a pasik álma lehetsz, vékony, szép nőies csípővel, szőke, kék szem. Nem értem mi a baj veled egyáltalán?

Hmm... mondjuk sokat számít az öltözködés is, mikor ilyen divatos cicanaci, meg egyéb uncsi dolgokba öltözök rám sem néz senki. De mikor szoknyába, harisnya, szép nőies felsőbe akkor már mindenki észrevesz.

Ja és sose másokhoz hasonlítsd magad... semmi értelme.

2012. szept. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Azért, mert a barátnődnek van egy bizonyos kisugárzása, ami neked sosem lesz meg. Ne akarj kitörni az "árnyékából", mert rettentő nehéz és a barátságotok könnyen tönkremehet. Fogadd el, hogy ő jobb, szeresd és örülj annak, hogy van egy csinos barátnőd, aki viszont szeret... (ez félreérthető :D)
2012. szept. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Te azt csak úgy érzed, nem minden fiúnak tetszik a barátnőd. Lesz majd olyan fiú, akinek te fogsz tetszeni.Kevés az önbizalmad. Egyébként fiatalabb koromban én is így voltam és most idősebb korban visszagondolva és visszanézve a képeket látom, hogy a barátnőm nem is volt olyan szuper és én pedig nem is voltam olyan rossz, csak akkor így gondoltam,mert nem volt elég önbizalmam. Tehát önbizalom!
2012. szept. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Azért maradsz árnyékban, mert te nem vagy magabiztos, a leírtak alapján (így valószínűleg személyesen is) sugárzik rólad az önbecsülés hiánya, az önsajnálat, a magabiztosság és hogy elfogadod és élvezed amilyen vagy.

Ilyen lány nem kell a fiúknak. Olyan kell, aki szereti magát, és jól érzi magát a bőrében, jó kedvű és ezzel a fiúnak is jókedvet csinál, nem pedig a depit árasztja magából.

Az alapvető probléma, hogy külsőségekben keresed a megoldást, a leírtakban is csak erről volt szó, de a szépség belülről fakad.


Fogadd el magad és légy boldog, így a kisugárzásod is sokkal jobb lesz, és máris észre fognak venni és szeretik majd a társaságod.

2012. szept. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!