Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan lányról, aki nyavalyog, mert "kövér", de nem akar fogyni, mert akkor kisebbek lennének a mellei?

Figyelt kérdés
egy barátnőm ilyen, de megőrülök tőle.
2012. szept. 22. 18:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
hát érdekes...XD
2012. szept. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
kérdezd megtőle dagadt akar lenni vagy inkább nagyobb melleket akar.
2012. szept. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Röhejes. Kábé az lenne a reakcióm, hogy 'Akkor így jártál'.
2012. szept. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%
De úristen, mellből nem tud fogyni!!!! Ahhoz edzenie kéne
2012. szept. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Rat Poison ***** válasza:
59%
Idegesítőnek gondolnám és a markába nyomnék egy ropogós bankjegyet "Szilikonra!" címszó alatt.
2012. szept. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

"De úristen, mellből nem tud fogyni!"

te is megbuktál biológiából, mi?:D

2012. szept. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Ő gondja, én lefogytam, mellem nem sok maradt, de így sokkal jobban érzem magam és szebbnek tartanak mint dagadtan nagy mellel.
2012. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Hát ez nevetséges... >.< Látszik, hogy nincs nagyobb baja.
2012. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igazából nem dagadt, de vastagabb mint volt. :D De mást sem lehet hallani tőle csak azt,hogy a hasa is nagy,meg a combja is nagy. Mondtuk,hogy akkor diéta sport stb.,de akkor a mellei is összemennek. Értem,hogy nem volt neki régen nagy melle,és most élvezi,de akkor ne sírjon. Vagy ha sír,tegyen ellene.
2012. szept. 22. 19:00
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

Én csak azt a verziót ismerem h hú kövér vagyok hú fogynom kéne, de eszi a mekis kaját, mozogni luxus és várja hogy dicsérjék. Elég gyakran előfordult, sőt egy volt bnőm is aki konkrétan minden nap mekis kaját is evett hozzá, délutánig dolgozott (papírokat hajtogatott yeah), és közölte h neki nincs ideje mozogni meg h kimeríti a munka.

Ezek után akárki ezekkel nyavalygott közöltem vele h jah kövér vagy. Szar ügy. Ezektől hátha kedvük szottyan tenni is valamit a nyafogás helyett.

19/l

2012. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!