Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha kövér lennél, le szeretnél...

Ha kövér lennél, le szeretnél fogyni, mert?

Figyelt kérdés

Mit tennétek a pontok helyére ? Ez a kérdés inkább lányoknak szól, meg fiúknak is de lányokat véve alanyként. Illetve szerintetek miért van az, hogy a legtöbb embert folyton aggasztja, ha elhizott, de ha a barátjának/haverjának kell tanácsot adjon akkor mindig azt mondja " áh ne hülyéskedj, igy is jól nézel ki, nem kell fogynod "- ezt tényleg mindenki komolyan gondolja ? Inkább az első kérdésemre válaszoljatok, ha az utóbbira nem is !


Köszi nektek !


2010. márc. 3. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mivel én egy genetikai hulladék vagyok és sosem tudtam meghizni és a háj egy cseppjét se tapasztalhattam ha kövér lennék én lenék a legboldogabb nem akarnék lefogyni dobolnék a hasamon és rengeteném a felesleget x)) 17/f/53kg/180cm xD
2010. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Mi számít neked kövérségnek? 100 kg felett vagy csak némi háj, molettség??
2010. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én voltam dagi,és azért akartam lefogyni,hogy tetsszek a fiúknak

lehet most lepontoztok,de legalább őszinte voltam :P

2010. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én most fogytam le 55 kilóról 49-re. Sose gondoltam előtte magam kövérnek, és nem is direkt fogytam. Ehhez képest megnőtt az önbizalmam. Szóval, ha tényleg kövér lennék, akkor ezért csinálnám.

23L

2010. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tartom magam kövérnek, de van rajtam kb 3-4 kiló felesleg:S Ezt le szeretném adni. Nem a fiúknak akarok tetszeni (tetszek azoknak is így, nagyképűség nélkül - néha zavar is, mert van barátom, akit nagyon szeretek, és ő tökéletesen megfelel), hanem hogy... nem tudom. Nem is fogyni akarok, csak kicsit edzetebb lenni.

De ha tényleg jó kövér lennék, akkor biztos hogy az egészségem megóvása lenne a legfontosabb.

2010. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Ha dagi lennék azért akarnék lefogyni hogy többé ne csúfoljanak, meg ne nézzenek rám úgy az emberek mint valami szerencsétlenre.

Sajnos mindig látom hogy csúfolják az ilyeneket, főleg a fiatalabbak. Nem lehet túl jó érzés, én biztos totál depis lennék miatta és gyorsan le is fogynék, annyiféle fogyókúra létezik már...

2010. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rajtam van felesleg, szóval nem ha kövér lennék, hanem most, hogy ilyen hájas disznó vagyok :D

Azért akarok lefogyni, mert szeretem a divatos ruhákat, viszont gáznak tartom ha valaki magára húz valamit a hatalmas hurkái meg kilógnak. Én így sosem tudnék öltözni, ezért akarok lefogyni, hogy normálisan álljanak rajtam a ruhák és elégedetten kiléphessek az ajtón.

A munkámban is jó lenne, ha jobban néznék ki, stílusosabban. Az meg köztudott, hogy a kövéreken a legtöbb ruha nem áll jól, szóval nincs mese fogyni kell.


Az, hogy a pasiknak bejöjjek nem érdekel. Nem érdekel mit gondolnak, ha jól érezném magam így nem is fogyóznék. De személyesen engem zavar.


Az egészség része is fontos, de bevallom őszintén sajnos valamiért annyira nem érdekel. Persze, örülök, hogy egészségesebb leszek de nem érdekel. Nyilván, ha valami komolyabb problémám lenne érdekelne, de így inkább az öltözködés része ami fontos.

Nem mondom, hogy ez így rendben van de szerintem a legtöbb ember vagy tetszeni akar a többieknek vagy a ruhák miatt akar lefogyni. Legalább nem álszenteskedek és leírtam.

2010. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!