Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék tetkót. Mit gondolto...

Szeretnék tetkót. Mit gondoltok? Kérdéseim is lennének.

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Eddig biztos voltam benne, hogy nekem sosem lesz tetoválásom, de megismertem egy lányt, akin egy színes pillangó van. Nagyon megtetszett és arra gondoltam, hogy én is magamra tetováltatom a kedvenc állatomat, színes lenne. A bokám felett jó? Mert olyan helyre szeretném, ami látszódik, de nem szólnak miatta pl állásinterjún. Sztem a szüleim nem mennének bele, de egy év múlva már nem szólhatnak bele. Vagy ti mit szólnátok a helyükben? Amikor öreg leszek, nem lesz csúnya? És a szőrtelenítés is ugyanolyan lesz mint eddig? Bár lehet hogy ez hülye kérdés... Köszi előre is :)
2012. szept. 23. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy várj még vele, főleg mert egy színes állatról van szó, amit huszonévesen már szégyellni fogsz inkább. Én egy kutyát akartam 15 évesen, 19 évesen meg cápát:D Most 25 vagyok és ugyanezeket a tetkókat borzalmasnak találom, takargatnom kéne mindig...
2012. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Látszik a mondataidból, hogy jobb lenne ha hanyagolnád egy kicsit ezt az ötletet. De ha mégse gondolnád meg magad, a szőrtelenítés ugyanolyan viszont sokkal könnyebben kopik a tinta, mint pl karon. Ne úgy képzeld el hogy teljesen kikopik csak apránként halványodik.
2012. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, bár szerintem nem fogom megbánni :) évek óta a kedvenc állatom, a kedvenc színem... :) de még 1 évet tuti várok :D még az öregedéses kérdésemre a válasz érdekelne...
2012. szept. 23. 21:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Képzelj el ráncos bőrön tetoválást! Pontosan úgy fog kinézni :D
2012. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy korábban prostituáltak tetováltattak magukra pillangót?

(Mondjuk ők legfőképpen derékra, de a jelkép még mindig sokak fejében megvan)

2012. szept. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen?:D

de én nem pillangót, azt az ismerősöm csináltatta...:)

2012. szept. 24. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!