Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? A kérdéseim alább.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? A kérdéseim alább.

Figyelt kérdés

Megbocsátható egy megcsalás? Ha veletek ilyet tenne a párotok,mit tennétek? Ti megtennétek a párotokkal?

Lehet egy kapcsolat még mindig szép,ha ilyen történik?


Ui.:Nem tettem ilyesmit,úgyhogy ne "hurrogjatok" le,csak sok esetben elgondolkodtam már ezeken a dolgokon,amit leírtam a kérdésemben-és kíváncsi vagyok arra,hogyan látják mások ezeket a dolgokat...


2009. aug. 10. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem történt velem ilyen, de ha megcsalna a párom, lehet, hogy megbocsátanám, együtt maradnánk, de nem lenne olyan a kapcsolat, mint rég, aztán lehet, hogy inkább elhagynám. Azért nehéz erre válaszolni, mert még én sem tudom, hogy mit tennék. Én nem tennék ilyet a párommal, mert nem az a típus vagyok.
2009. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha valakit igazán szeretsz igen ha nem anyira szereted már nem


pl.: volt egy kéthetes barátnőm aki közben össze akart jönni az unokabátyámmal úgy hagytam ott ahogy volt

De volt például féléves akinek simán megbocsájtottam volna

2009. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem bocsátható meg. Maximum egyszer, de akkor az az utolsó esély.

Ha velem ilyet tenne a párom, mint mondtam egy esélyt még kapna, de már ennyire se bíznék meg benne, mint most.

Én pedig csak akkor csalnám meg, ha ő is megcsalt, hogy átérezze azt, amit én éltem át, mikor ő tette ugyanezt.

És kétlem, hogy ilyenek után valakiknek még lehet normális az a kapcsolat..

2009. aug. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha elég erős és őszinte a szerelem, akkor egyszer meg lehet bocsájtani!
2009. aug. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Olvasva a kommenteket,mindenki meg tudna 1x bocsátani.Ezt részben tisztelem,de másrészt nem értem.Csak én vagyok olyan,hogy aztán már képtelen lenne újra megbízni benne? Mert ugye,a bizalom kellene legyen az egyik alappillér.

Van még,aki hasonlóan vélekedik erről,mint én?

2009. aug. 10. 14:11
 6/6 anonim válasza:
Szerintem minden a feleken múlik. Ha valaki szeret valakit, az nem csalja meg. Mindnekinek rosszul esik ha emgcsalják. És biztosan nehezen bocsátja meg ezt. Én nem tenném meg a párommal soha. Ha egy törés történik egy kapcsolatban bizonyára nehéz beforrasztani a sebeket, időt kell hagyni neki, de viszont semmi se lehetetlen, ha szeretik egymást, ekkor ahiba ellenére is.
2009. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!