Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A rózsaszín Playboy parfümöt...

A rózsaszín Playboy parfümöt használhatják harmincas nők?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%
Komoly harmincas nő eredeti francia parfűmöt használ és nem holmi kétes kitalációt, vagy erről-arról elnevezett sehol sem jelzett illatot!
2009. aug. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy komoly vagyok?!?
2009. aug. 2. 16:45
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, miért ne? Nincs illatkorhatár vagy ilyesmi... Én pl. babáknak való sampont használok, mert azt szeretem. Puff neki. Szerintem nyugodtan használj olyan illatot, ami tetszik.

20L

2009. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 33 éves vagyok,és a fehér playboy-t használom,nekem nagyon bejött :)
2009. aug. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
A playboy parfüm nem minőség csak marketingal eladót cucc.Minősége nulla kb mint egy tescos spray csak jó a körités.ha normálisat akkarzs használni akkor inkább nivea,oldspiceezek több éve az illatal fogllkoznak komoly cég.Az adidas is gagyi mert felvásárolt egy olyan illatot amit nemlehet eladni azt becsomagolja hogy adidas azt egyböl veszik szép haszonnal.Playboy és társai csak parasztvakitás .Fére ne értsétek énsem veszek drága parfümöt de niveán,oldspicon,hugo bosson nem adom lejjeb.
2009. aug. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Abban én is egyetértek, hogy Playboy és társai gagyik, marketin és kész, már rá is harapnak, de eredit francia parfümöt használni, hát nem mindenki ennyire sznob mint a kedves első válaszoló. Én ismerem ezt az illatot, nem rosszabb mint a többi hasonló kategóriás, használd nyugodtan.
2009. aug. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Sztem is tiszteld magad annyira, hogy veszel magadnak egy tisztességes, kifinomult, minőségi parfümöt. vagy kérj a barátodtól/férjedtől ajándékba. a playboy parfüm egy gagyi tucatáru, förtelmesen primitív illattal. tinilányokon szoktam érezni a rózsaszín változatot, de abból is az igénytelenebbik típusból.
2009. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy pontosan milyen a Playboy parfüm, de 1 biztos! Nem kell korhatárhoz kötni az illatokat, nyugodtan használd azt, ami Neked tetszik! Az a lényeg, hogy önmagad legyél! :)
2009. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
4%
Soha nem vennék olyan gagyi "parfűmöt", mint a Dion, a Sabatini, a Campbell és társai. Egyszer éppen Szabatini nyilatkozta le, hogy semmi köze a róla elnevezett parfűmhöz. Elé tettek 25 illatot és abból választhatott, ami aztán a nevét kapta. A többi esetében is ez történt. Azért egy Dior a világ bármelyik sarkába is Dior és ez így is marad. Tényleg csak egy komolytalan harmincas lehetsz, ha beéred egy Playboy illattal! Gondolom a műkaják is ugyanígy csábítanak! /le lehet húzni, rajta!/
2009. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Uccsó. Lehúzás megvolt. Van egy csomó parfümöm, olcsótól a drágáig, most éppen erre lennék kíváncsi, mert sokan dícsérik. Van eredeti Chanelem is, ha éppen érdekel. ui. Műkaját nem sűrűn eszek, otthon főzünk, anyuval és a mamámmal felváltva. Bár a zacskós levesek között is van jó...
2009. aug. 2. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!