Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen egy mediterrán típusú...

Milyen egy mediterrán típusú lány? Hogy öltözködik és sminkel?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy sötét haj, barna szem, kreol bőr. :D

Mert nekem is sötétbarna hosszú hajam van és barna szemem, de a bőröm elég világos és szeretnék egy kicsit latinosabban kinézni egy spanyol bulira és néha a hétköznapokban is. Milyen öltözködés, smink, frizura vagy egyéb trükk segítene ebben? Esetleg kép? Köszi a segítséget! :) 18/L


2009. aug. 2. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a hajadat göndörítsd be, legyen szép hullámos:)

Napozz egy picit, hogy barnább legyél vagy szolizz, 1-2 alkalom után már jó kis színed lesz. ;)

2009. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos...Szerintem érdemes lenne ráerősíteni a barnaságodra szolival vagy napozással,mert hófehér bőrrel nem lesz túl délies a kinézeted.Az arcpirosító helyett használj bronzosítót,szépen kiemeli a barna bőrödet.A szemre keretént fekete esetleg barna szemceka,szintén barna szemhéjpúderrel(nem muszáj)Ami a ruhákat illeti én főleg hosszú,szellős,vékony anyagű ruhákat láttam rajtuk a szivárvány minden színében.Sokszor előfordult hogy rózsákat tűztek a hosszú sötét hajukba.

[link]

[link]

[link]

[link]

2009. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elárulhatom miután sok spanyol (igazi) ismerősöm van nem mindnek van olyan barna bőre. A mediterrán külső nem minden amellett ott a mentalitás is. Ezt azért mondom hogy a spanyol buliból nem fognak kinézni csakmert világosabb szinű a bőröd. Elég extrém stílusuk van, ha ismered a Zara kínálatát akkor betekintést kaphatsz a dologba:). Ha viszont a tipikus latinos külsőre vágy akkor az erős élénk színek jó választás tudnak lenni, válassz vmi fodros lazább szoknyát a flamencos külsőhöz, iletve tűzz egy virágot a hajadba. Ami nagyon kedvelt jelenleg a körükben az a szalmatalpú szandál. A smink legyen erősebba szemed körül ami kiemeli azt.
2009. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, aranyosak vagytok, sokat segítettetek :)
2009. aug. 4. 09:40
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is sötétbarna hosszú hajam van és barna szemem,de kreol bőröm.nemnagyon sminkelem magam.de ha igen akkor fekete szempillaspirál talán fekete szmcerka,szájfény.ennyi.
2010. jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!