Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan növelhetném az önbizalmam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan növelhetném az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy nem vagyok valami tapasztalt a csajozásban, és ennek legfőbb oka az önbizalom hiányom. Testemmel nincs semmi probléma, de valahogy nemtudom magam rávenni arra hogy odamenjek egy gyönyörű lányhoz, és ha látom hogy mosolyog rám, és többször rám ír egy közösségi oldalon..... akkor sem hiszem el hogy az enyém lehet, és a vége az hogy nem lépek...
2011. szept. 25. 16:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
18/F
2011. szept. 25. 16:19
 2/13 anonim ***** válasza:

miből fakad az önbizalomhiányod?

nem tudok a kérdésedre választ adni,mert én is ebben szenvedek..és még nem jöttem rá,hogyan kéne változtatni ezen.

20l

2011. szept. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Tajparaszt ***** válasza:
Úgy, hogy becsajozol. (b_szki)
2011. szept. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Brian tracy - phoenix seminarium


és egyéb személyiségfejlesztő könyvekkel megtanulhatod hogyan pumpálj mesterségesen a pszichológia segítségével önbizalmat!

F18

2011. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Ha nincs önbizalmad,az nem szerencsés. Egyszer,csak egyszer győzd le,és menj oda egy lányhoz. Beszélgess vele,nemkell ahhoz sok ész.:D És hidd el,ha egyszer megtetted,azután már természetesnek fog tűnni,hogy odamész ahhoz a lányhoz,és több önbizalommal mehetsz majd más lányokhoz is esetleg. Tudom nehéznek tűnik,pedig nem az. Csak egyszer tedd meg,és rájössz. No para.:) 15/L. ui: előszőr olyanokhoz is odamehetsz,akiknél nincs tét. természetesen csak beszélgetni. :D
2011. szept. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:19

Sajnos mindig úgy érzem hogy nem vagyok elég jó egy lánynak sem....:S próbáltam növelni az önbizalmam küzdősporttal, gyúrok már másfél éve, kicsit segített...



Tajparaszt: ezt igazán kihagyhattad volna

2011. szept. 25. 16:41
 7/13 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:28

Köszönöm szépen, el is olvasom a könyvet :)



16:39: Igen erre már én is gondoltam, ezt is megpróbálom, amúgy nagy dumás vagyok, de csak olyannal akitől nem akarok semmi extrát csak barátkozni.

2011. szept. 25. 16:47
 8/13 Tajparaszt ***** válasza:

Pedig máshogy nem megy.

Vegyél órákat a 16.39-es 15éves csajszitól.

2011. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tajparaszt: ez nem rossz ötlet XD
2011. szept. 25. 16:59
 10/13 anonim válasza:
100%
Ah..:D Najó,kapsz ingyen órákat,csak adj elérhetőséget.xD Amúgy mennifog az. Szerintem hiába olvasol könyveket,a csajhoz akkoris oda kell menned. :D 15/L. (16.39 vagyok.)
2011. szept. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!