Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vallásos egyetem + pszichológi...

Vallásos egyetem + pszichológia szak + tetoválás?

Figyelt kérdés
nem gondolnak rólad rosszat vagy nem szólnak be arra, hogy tetkód van (lábszáron) egy vallásos egyetemen, pszichológia szakon? vagy pszichológusoknak? mert a pszichológusok foglalkoznak a tinik gondolkodásmódjával, a tetoválásával... de én nem lázadásból csináltattam, hanem mert tetszett... azért még jelentkezhetek oda?
2012. okt. 2. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
melyik egyetemen?: )
2012. okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a Pázmányra jönnél, akkor gyere nyugodtan, én is ide járok (csak nem pszichó szak), és van akinek szintén van tetkója, meg olyan is, akinek a fél feje piercing, és senkit nem érdekel. :))
2012. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi :)

igazából nem tudom még, melyik lenne a legjobb, Pázmány és Károli amit tuti meg fogok jelölni, talán még az ELTE :)

2012. okt. 2. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk sem hiszem hogy gond lenne ebből.

Károli pszichológia

2012. okt. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nyugi, nem lesz semmi gond. Láttam én már olyan pszichológusnőt, ráadásul nevelési tanácsadóban, akihez képest a paradicsommadár egy disztingvált valami. Méteres feketére festett körmök, rikító narancssárga haj, piercingek...:D Még jó, h anno előre figyelmeztettek, h ne ijedjek meg, mert nem éppen konvencionális jelenség. :D


Az meg, h vallásos egyetem sokakat megijeszt, mert félreérthető kifejezés. Ne úgy képzeld el a vallásosságot, mint mondjuk egy egyházi gimnáziumban, itt senkit nem érdekel, h te hogy nézel ki, miben hiszel, hiszel-e egyáltalán, stb...

2012. okt. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pázmányos pszichós vagyok, több csoporttársamnak van tetoválása, a többség nem takarja el, én sem az enyémet. Nem hallottam még olyanról, hogy bárkinek szóvá tették volna. Szerintem észre sem veszik a legtöbben, lábszáron meg aztán főleg nem. Amúgy láttam már narancssárga, kék, lila, piros, rózsaszín hajú lányokat is a campuson, ami azért egy tetoválásnál jóval feltűnőbb dolog, szóval nem lógnál ki a sorból. :D
2012. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!