Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műköröm! Rágom a körmöm és...

Műköröm! Rágom a körmöm és erre szeretnék megoldásnak egy műkörmöt. De nem értek hozzá hol olvashatnék utána, hogy melyik milyen?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi a különbség a porcelán és a zselé között, ezen kívül a tippes meg az épített között.
2009. aug. 4. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

azért hogy rágod a körmöd azért nem érdemes műkörmöt rakatni ha egy ideig nem rágod akk megnő szépre én egy köröm erősitőt használtam mert iszonyú ize volt és mikor be volt kenve nem rágtam azóta sincs ilyen problémám a kupakja oldarára ez van irva és ilyen pipa szerűség is van ott jollie france szögletes kis uvegbe van az uvegen meg az van hogy kalzium gel és alatta kör 12ml és 380-420 között van az ára és jó is


a porcelán és a zselé közt annyi a külömbség hogy a porcelán az jobban birja és drágább is


a tippes az olyan hogy egy műkörmöt felragasztanak (műanyag) de nem az egész körmödre hanem kb e felétől felfelé és azt akkorára vágják amekkorára akarod és úgy rakják rá a a zselét vagy a porcelánt


épitett hogy (nem tom a nevét) de ilyen ragadós papirszerűséget raknak az ujjadra és ahol már nincs körmöd ott alja is van olyan formára és hogósszúra igazitják amilyenre akarod és azt töltik ki zselével vagy porcelánnal

2009. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szivessen nem kell megköszönni látom felétek ezt nem tanitották :D hát biztos bunófalváról irtál semmi gond
2009. aug. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Egész életemben hálás leszek neked amiért válaszoltál erre a kérdésemre. Viszont adok egy jó tanácsot!

Ha valami problémád van, ne olyanokon töltsd le akiknek közük nincs hozzá. Szólj a párodnak tegyen este kicsit helyre úgy tűnik hiányzik valami. Szép estét :))

2009. aug. 25. 20:30
 4/12 anonim ***** válasza:
kedves kérdező nem szeretnélek megbántani de leirt mindent az első és egyetlen válaszoló és azért egy köszönömöt tényleg irhattál volna am mi mellett döntöttél ?
2009. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló! Valószínűnek tartom, hogy te vagy az első és a második válaszoló is. Nézd! Nekem az ég világon semmi problámám veled. Mindent leírtál, és Köszönöm!

Te egy bunkó parasztnak tartasz engem, de a 2. szöveged alapján, szerinted én nem feltételezem rólad ugyanezt? Azt nem értem, hogy miért akadsz fent ilyesmin. Nem kértem hogy írj a kérdésemre, tény hogy jól esik ha reagálnak a válaszomra, de ellenkező esetben eszembe nem jutna írni nekik, és elhordani őket.Rengeteg kérdésíró nem ír kommentet, nekem például rengeteg köszönömmel tartoznak, de lesz@rom. Ugyanígy, nem szokásom senkit lepontozni, bármit is írnak. Szóval szerintem lépj ezen túl.

A kérdésemet illetően még nem döntöttem, nem tudom mi legyen. Próbáltam már keserű lakkot, de nem zavart rágtam tovább. Megnöveszteni akaraterő kérdése, nekem az nincs túl sok. Életemben talán kétszer volt hosszú a körmöm. Még gondolkodom mi legyen. Visszahúz tőle az is, hogy havonta kell töltetni, de az tény hogy ez segítene.


Szerintem nem kéne egymást bántanunk, valószínű érzékenyebb típus vagy és én ezt megértem. De ezen tényleg fölösleges berágnod!

Az pedig, hogy ezek után is érdeklődtél, hogy mit döntöttem ez mindenképp Köszönömöt érdemel.

2009. aug. 26. 08:14
 6/12 anonim ***** válasza:

kedves kérdező én nem tom hogy miért kell kombinálni én irtam a 3. választ és nincs közöm az első 2höz am ha megengedsz 1 tanácsot:

inkább az épitettet válaszd mert a tippesnek 100x nagyobb az esély arra hogy letörik ( mivel az épitetta körmödön van az jobban birja mint amelyik a körmödre van ragasztva egy műanyagtipp és úúgy azselé vagy porcelán)

mert ha nem jól van oda ragasztva a tipp akk leválik vagy a tippről jön le a zselé/porcelán


és hogy zselét vagy a porcelánt válaszd arra nincs semmilyen 5letem kérdezz meg egy műkörmöst melyik a jobb de én úgy hallotam hogy a porcelán

2009. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én nem kombinálok, szerintem egyáltalán nem ciki beismerni, hogy te írtál minden alkalommal. Mint írtam, én nem neheztelek rád. Már ha kizárólag csak a helyesírást nézem, sok hasonlóságot találok a levelek között. Pl. "Ír" ige. Vagy a "nem tom".


Neked van műkörmöd? Milyen árban van ez havonta? Gondolom azért havonta töltetni kell. Tényleg nem tudom, hogy egyáltalán rakassak-e fel. Az biztos, hogy a saját körmeim annyira romokban hevernek, hogy míg azokat megerősítem megvénülök. Hát kb. 20 éve rágom őket, mialatt kétszer volt hosszú.

2009. aug. 26. 14:37
 8/12 anonim ***** válasza:
nem ismerek be semmit mert az első 2höz semmi közöm nekem csak pár alkalommal volt műkörmöm de azt tudd hogy az mégjobban elgyengiti a köremid és attól függ hogy nő a körmöd van egy ismerősöm aki 3 hetente jár(gyorsan nő a körme) valaki pedig 1,5 havonta :P ez köröm függő és néha csak utána festek ha szines mert nincs pénzem akkor és mikor lesz akk töltetem vagy másikat csináltatok xD ha ügyes vagy akk nem is látszik hogy lenőtt am ha mintát rakatsz bele akk ne a körömágy felől legyen mert ha úgy festesz utána mint én akk fura hogy megszakad félúton XD
2009. aug. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hoppsz az ára lemaradt nekem a bnőm pasija csinálja igen jól olvastad a bnőm pasija csinálja és csak az alapanyagot kell fizetnem azé nem hogy megcsinálja elötte 4000 ft körül fizettem a felrakásért a töltésért húú azt nem tom majd meginformálom(már régóta nincs műkörmöm)
2009. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
aha értem. Nem akarok színeset egyszerű franciára gondoltam, és igen az ára is aggaszt. Mert oké, hogy felteszik 5000ért, de hogy még utánna minden hónapban ennyit kifizessek az sok. Mert gondolom azért havonta lesz 4-5 ezer a töltetés. Nem tudom. Bár ha csak annyi időre tetetem fel amíg leszokom a rágásról, akkor lehet hogy jó.
2009. aug. 27. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!