Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szúrjak magamnak piercinget a...

Szúrjak magamnak piercinget a fülembe?

Figyelt kérdés
Szeretnék piercinget a fülembe de nem akarok piercingeshez menni mert osztálytársam is magának csinálta és tök jó lett. szóval csak fogok egy tűt sterilizálom valamivel meg ott ahol át szúrom majd (láttam videókat és ott is ahol átszúrják ott is sterilizálják)ott is kell, gondolom.

2012. okt. 4. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert. 5 fülbevalóm van .. mindet pc-s csinálta. Magamnak sosem szúrnám át .. Ne kövesd a többi hülyét..
2012. okt. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
te most arra gondolsz hogy vhova a porcba beleszúrod? a cimpába el tudom képzelni hogy még sikerülhet is én már csináltam egyébként és nem lett bajom csak nem tetszett így hamar kivettem hogy beforrjon,de porcba teljesen más. Mégjobban elfertőződhet ráadásul úgyse tudod majd magadnak határozottan hirtelen átszúrni.
2012. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vegyél inkább gyógyszertárban jó vastag steril tűt, ne szórakozz ilyen-olyan tűkkel...

Inkább a fülbevalót sterilizáld alaposan, meg a bőrfelületet. Így nem lehet semmi baj. Én többet is szúrtam magamnak, porcba is, és semmi baj nem lett, hamar és szépen begyógyult.

2012. okt. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csináld nyugodtan. Összesen 12 lyuk van a füleimben, ebből egy csomót én magamnak szúrtam. Porcba is. És semmi bajom.
2012. okt. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!