Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Levágattam a hajam most...

Levágattam a hajam most sírhatok utána? (bővebben lent)!

Figyelt kérdés
Na szóval kábé 3 hónapja levágattam a hajam kleósra és imádtam kezdett lenőni és utálom ezt a köztes állapotot most kb melltató vonalig ér és utálom ... Ha meglátok valakit gyönyörű hosszú hajjal egyszerüen megőrülök hogy lehettem ilyen hülye és hogy vágathattam le hogyan nő gyorsabban?vagy mennyi idő kell még neki hogy egy hátközépig érő legyen?nagyon undorító a mostani hajam?
2012. okt. 5. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
kb. 2 hónap- fél év.
2012. okt. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már undorító egy haj a hosszától?? :O Sztem te paranoiás vagy. Vagy tegyél fel képet esetleg és megmondjuk hogy áll.
2012. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem teszek mert undorító vagyok és elájulnátokXD
2012. okt. 5. 18:20
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet egész életed végéig hosszú hajad, egyszer fel kell frissíteni, most itt volt az ideje így állj hozzá


Törekedj arra hogy a hajad végei ne ngyon törjenek, hogy minnél kevesebbet kelljen visszavágat, ergó nőni is gyorsabban fog mintha állandóan visszább vágatnád


20/F

2012. okt. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ki sem megyek szívesen így utcára
2012. okt. 5. 18:28
 6/14 anonim ***** válasza:
OMG... akkor vágass fazont a mostaninak, hogy legyen valami formája, de sztem néhányan ennek a hossznak is örülnének:D
2012. okt. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

túlreagálod :D

amúgy ricinus olaj! ennyit segíthettem

2012. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
de tényleg, nem teszel fel képet úgy, hogy kisatírozod az arcod? Nagyon érdekelne, mi lehet annyira "undorító" a hajadon...
2012. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem mert mindenem undórító még a nyakam is
2012. okt. 5. 18:42
 10/14 anonim ***** válasza:

Jahj.

Szedjél d-vitamint, nekem attól gyorsabban nő.

2012. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!