Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért szedik ki a szemöldöküke...

Miért szedik ki a szemöldöküket sokan, hogy utána ocsmány módon visszarajzolják?

Figyelt kérdés
Sok fiatal lányon is látom, hát olyan ocsmányak, hogy valami hihetetlen. Inkább kiszedi az egészet és egy fekete girbe-gurba vackot rajzol a helyére. Vagy tetováltat. Mire jó ez? Azt hiszik, így szépek?
2012. aug. 16. 16:04
 1/4 PannkaBubu ***** válasza:
Mert ez igy menő(elvileg).Én írtózok tőle!!FÚÚJ!!
2012. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én sem értem szerintem is irtó ronda 19/L
2012. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert ez tetszik nekik, megy a stílusához, stb. Miért baj az neked? Mindenki maga dönti el hogy akar kinézni. Sose volt rajzolt szemöldököm, de nem érdekel ha másnak az van. Magában ettől még senki nem lett ronda.
2012. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még hogy nem ronda ettől? Tudnék mutatni több képet is ismerősökről, hogy néznek ki, csak nem akarom őket égetni.
2012. aug. 16. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!