Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják rám, hogy ronda...

Miért mondják rám, hogy ronda vagyok, mikor szerintem nincs rajtam semmi kirívó?

Figyelt kérdés

Szóval nem vagyok kövér, sem anorexiás, nincs hatalmas orrom, nem vagyok kórosan pattanásos, stb... Mégis sokszor hallom, hogy nem a legelőnyösebben nézek ki, finoman fogalmazva. Még pasik is mondják. :S Az tény, hogy van egy stílusom, ami nem annyira hétköznapi, meg a személyiségem sem, de ettől még nem kéne torzszülöttnek beállítani.


Képet privátba küldök, de légyszi írjátok meg azt is, hová valósiak vagytok.


ŐSZINTE ÉS KULTÚRÁLT véleményeket kérek!!



2012. okt. 6. 13:43
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
Hát fogalmam sincs mi bajuk van veled.. teljesen normális, színes egyéniségnek tűnsz.:) nincs rajtad 8 kiló smink se.. ha lányok mondják, akkor lehet, h féltékenyek.
2012. okt. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
Szerintem világosabb szemöldökkel szebb lennél, egyébként szép is vagy szerintem így is, meg olyan kedvesnek tűnsz.:)
2012. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :))
2012. okt. 6. 14:04
 14/57 anonim ***** válasza:

Én sem értem, mi bajuk veled. Persze, nem vagy egy Szép Heléna (nem mintha olyan sokan azok lennének), de nagyon kedves az arcod és semmiképp sem csúnya.

Nem is értem, miért mások véleményéből indulsz ki, nem tűnsz csitri 14 évesnek...

2012. okt. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 A kérdező kommentje:
De a pasik miért mondhatják ezt??
2012. okt. 6. 14:07
 16/57 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát nem is vagyok csitri 14 éves XD
2012. okt. 6. 14:08
 17/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, a privátokat is!
2012. okt. 6. 14:09
 18/57 anonim ***** válasza:

Gyula, én is kérnék képet :)

16/l

2012. okt. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
Talán az arcformád másabb egy kicsivel, mint az átlagnak, de ez sem feltétlen probléma. Mindenkinek más az ízlése, de ettől még nem kellene rondázniuk. Ha Te jól érzed magad a bőrödben, akkor nincs semmi gond. :)
2012. okt. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
küld
2012. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!