Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy kövéren is tetszhetek valakinek, illetve tényleg tetszetek, nekem ez hihetetlen?

Figyelt kérdés

Nagyon gátlásos vagyok a kövérségem miatt, ezért nincs is tapasztalatom párkapcsolatok terén, eddig egy barátom volt, az se sokáig. Nem is érdeklem a fiúkat, sose tetszettem senkinek, most mégis úgy tűnik, hogy ketten is érdeklődnek irántam. Ez nekem nagyon furcsa, nem is vagyok biztos benne, hogy így van, de már többen mondták, hogy észrevehető, inkább nekik hiszek, mint magamnak.

A gond az, hogy nem is nagyon tudom elhinni, hogy valóban tetszhetek nekik, rögtön arra gondolod, hogy biztos csak szórakoznak vagy nagyon elkeseredettek lehetnek szegények.

A másik baj, hogy az egyik fiú (évfolyamtársam) még tetszik is és hát nagyon szégyellem a kövérségem (nem viccelek, lóg a hasam meg ilyenek) és mivel ugyan pár hónapja fogyózom és lassanként megy is, tuti nem tudok gyorsan olyan lenni, amit már én is elfogadok és elhiszem, hogy ez tetszhet valakinek. Nem is beszélve arról, hogy levetkőzni senki előtt semmi kedvem. Szóval ezzel mit lehet kezdeni, mert én elképzelhetetlennek tartom, hogy meg tudjam változtatni a gondolkodásom, de hátha? De amúgy szerintem tényleg nem a véleményemmel van a baj, most azt ki hiszi komolyan, hogy valakinek tetszik egy lógó has? Bocs a hosszú írásért, remélem érthetően írtam. :)

24L


2011. máj. 8. 01:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el én is pont ugyan így gondolkozom ahogyan te...és én sem akarok hinni a barátomnak...de neki tetszik...és ő nem kövér...sőt... Szóval van olyan, akinek tetszik:)

Ne aggódj, viszont én is félnék, hogy lehet csak szórakozás...ne utasítsd vissza, de légy óvatos( szerintem)

2011. máj. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi. :) Igen, ez az óvatosság lesz a legnehezebb, mert tényleg nem szeretném elutasítani, hátha valami jó lesz ebből, viszont nekem olyan visszás dolog belemenni ebbe, mert hát mit képzelek én magamról és látom magam kívülről és csak nevetek.

Jó neked, hogy ezen a részén már túl vagy és már csak el kell hinned a barátodnak.

2011. máj. 8. 01:33
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
szerintem elsősorban ne a cicafiúkat célozd meg, de ne is adj alá párválasztásban. magamból kiindulva mondom, hogy ha egy férfi (nem fiú, hanem férfi) megleli benned, azt a komolyságot és nőiességet, ami neki tetszik szerintem nem akadály. a lényeg, hogy légy ápolt, foggyózzál, adj magadra, és légy olyan amilyen vagy.
2011. máj. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudnál mutatni egy képet magadról?

Kíváncsi vagyok mennyire lógó az a has. Általában eddig a legtöbb lány, aki kövérnek hitte magát tök szép volt.


Van egy bizonyos intervallum, amin belül nekem tetszik még az adott lány, még ha kövérnek hiszi is magát. Sőt igazából ezen az intervallumon belül nem is érdekel a tömege. De nem tudom most meghatározni hol vannak a határai ennek az intervallumnak. Sok függ az összhatástól.

Abból amit írtál, hogy lóg a hasad, hát nemtom.


Most van egy kis husi rajtad, vagy hordó hasad van?:D Sztem egy kis husi még aranyos is lehet, tom hogy biztos bánt meg szégyelled, de nekem akkor is tetszik. Persze, a szumós méretek már nem tetszenek, de olyan 10-15 (akár 20) kiló plusz szerintem még nem gond egy lánynak a szépségében.

2011. máj. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mutass képet (a fejed nélkül) - akkor meg tudjuk mondani, hogy mi a helyzet.


Lógó hasra van 2 nagyon jó pozíció: ha a hátadra fekszel, vagy ha négykézláb vagy (de akkor ő ne oldalról legyen, hanem elölről, vagy hátulról). Ha melled is van, akkor az utóbbi helyzet különösen izgalmas... majd meglátod te is, mert úgy fog csillogni a szeme, ahogy még soha.

Vannak ám fiúk, akiknek nagyon tetszik, ha rendesen meg tudják ragadni a lányt, meg ha az megfelelően gömbölyű.


Amúgy az elején még ne vetkőzz... mármint csak félig. Alulra pedig vegyél fel valami jó kis alakformáló nagymamabugyit, ami fogja a hasadat is.

2011. máj. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Értsétek meg lányok, hogy vannak olyan fiúk, akiknek a duci lányok sokkal jobban tetszenek, mint a vékony, esetleg izmos lányok. Nekem a ducik tetszenek sokkal jobban. Ők sokkal nőiesebbek!!! Sőt ők az igazán nőies lányok!
2011. máj. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!