Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 5-6 centis magassarkú?

5-6 centis magassarkú?

Figyelt kérdés
Páromat szeretném meglepni egy szexi fotósorozattal. Csak azon gondolkodom, hogy egy tűsarkúm van, az is csak 5-6 centi magas. Szerintetek ilyen cipőben is tudok szexi képeket készíteni magamról? Kort nem írok!
2012. okt. 10. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
persze hogy tudsz. nem kifejezetten a cipőm múlik. :-) 10 centi sarok nélkül is szexy leszel.rajta. :-)
2012. okt. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tud valaki linkelni szexi pózokat esetleg?
2012. okt. 10. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:
[link] Innen tudsz meríteni ötleteket. Sok nem ide illő kép is van közte de majd kiválogatod ami tetszik. Amúgy meg ha tudsz benne járni (illetve elég ha nem dőlsz el benne) akkor sikerülni fog.
2012. okt. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem a cipőn múlik hogy szexi lesz-e a kép.
2012. okt. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mindenhogy tudsz szexi képeket (akár cipő nélkül is), de ha biztosra akarsz menni, 2-3 rongyért beszerzel a kínai egy extragagyi minőségű, de extra ribis cipellőt, meg egy fűzőt v csipke melltartót, esetleg vmi bőr cuccot :)

én is csináltam egy ilyet egyszer, naptárat akartam de végülis csak 1-2 kép sikerült értékelhetően (nem vagyok egy nagy fotós, jó gépem meg világítás sincs), és a párom szerint az a legtutibb, ha a sorozaton egyre kevesebb ruha van a nőn

2012. okt. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem a cipőn múlik. Mezítláb még szexibbek is lehetnek azok a képek.
2012. okt. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!