Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne álljon...

Mit csináljak, hogy ne álljon ki lépés közben a lábam a magassarkúból?

Figyelt kérdés

Egy ilyesmi magassarkúm van: [link]

Amikor felpróbáltam a boltban - persze azzal a nejlon zoknival- , rendebn volt. Jó volt rám meg minden. De másnap felvettem és lépés közben kiállt belőle a lábam. A ZSELÉS TALPBETÉT JÓ BELE? Vagy ti mit javasoltok?



2012. szept. 2. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
VIssza lehet vinni és kisebbre cseréltetni.
2012. szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én saroktapaszt javaslok, nekem segített, minden cipőből kiáll a lábam, amelyik nem tartja a bokámat, legyen az balerina vagy magassarkú.


A Schollnak van bőrből készült saroktapasza (Scholl Heel Liners), beleragasztod a cipő sarkába belülről és nem csúszkál ki a lábad.


Kép:


[link]


Rossmannban kapható, a talpbetéteknél keresd. Kb. 700 forint egy pár.

2012. szept. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kisebbet nem akarok venni, mert akkor meg a lábujjaim elől kiállnak. Az meg olyan undorító!
2012. szept. 3. 21:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves 2. válaszoló! Ilyet fogok venni. És még nem is drága!
2012. szept. 3. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!