Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért szeretik a csajok a...

Miért szeretik a csajok a magassarkut?

Figyelt kérdés
Most oszintén fiuk, lányok...miért vagytok annyira oda értuk? szeretnék véleményeket hallani/olvasni :)

#magassarkú #csjaok
2012. okt. 10. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én pl azért szeretem, mert elég sportosan öltözködök, annak ellenére h imádok kiöltözni :) és egyfajta 'ünnep' amikor magassarkúzhatok :D nameg duci is vagyok, és optikailag vékonyít :P
2012. okt. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nem vagyok érte oda mert csúnya és egésségtelen lesz tőle a láb.
2012. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a magassarkút.
2012. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Catz válasza:
100%

Nöiesebbnek érzem magam töle. Megnyújtja optikailag a lábakat, karcsúbbnak tünnek a lábak benne.

Vannak olyan ruhák, amik csak magassarkúval néznek ki jól.


Mondjuk nekem a legmagasabb, amelyikben még szépen tudok menni és kényelmes is, 10 cm-es :)


22/L

2012. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nyújtja a lábat, formásítja a popsit
2012. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Csinosabb tőle az ember, összeszedi a popsit, és tetszik a férfiaknak...
2012. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

szerintem a nők inkább csak azért szeretik a magassarkút, mert alacsonyabbra nőttek átlagban a férfiakhoz képest, és így legalább közelebb kerülnek a férfiak szemmagasságához, sőt, le is hagyják őket sokszor, ami magabiztosságot ad nekik. Egy ember magabiztossága a magasságával függ össze, akár nő v férfi valaki.


Ez kb. ugyanaz, minthogy miért szeretnek a nők terepjárót vezetni? Terepre úgyse mennek vele, de legalább magasról tudnak nézni a többi emberre.

2012. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Azért mert hatalmas divatcikk, és a férfiak miatt.Képesek tönkretenni a lábukat csak azért, hogy a pasik utánuk forduljanak.
2012. okt. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Mert olyan ruhákat hordok amihez magassarkú illik. Irodában dolgozom és a cerúzaszoknyához és blúzhoz érdekesen nézne ki egy sportcipő vagy egy balerina topánka....


egyébként énis 8-10cm-s sarkúkat hordok de csak munkába hétvégén csak is lapos cipő.



27/L

2012. okt. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én speciál azért szeretem,mert alacsony vagyok és így természetesen 5-12 cm-et magasít rajtam.
2012. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!