Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon túl ronda vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon túl ronda vagyok, és ezért nem keresnek a fiúk akik a buliban felszednek?

Figyelt kérdés

képet nem akarok küldeni, de itt van pár paraméter rólam:

mell:90 derék:73 fenék:102 comb:60

középhosszú festett haj,világos bőr, az arcommal nincs különösebb gond szerintem, nincs görbe orrom meg kiálló fogam vagy ilyesmi..

Szerintetek mivel lehet a gond?


2011. dec. 27. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Az, hogy a buliban szednek fel, az a bajod. :]
2011. dec. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha valakivel egy buliban találkozol vagyis "felszedsz valakit", attol ne is várj többet :D Gondolom nem fogja megkérni a kezed!
2011. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azzal van gond,hogy nem adod meg nekik a telefonszámodat..
2011. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
legtöbbazör elkérnek valami elérhetőséget, én adni is szoktam :)
2011. dec. 27. 13:56
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Ne buliban keress tartós kapcsolatot,oda csak dugni járnak
2011. dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hogy milyen a külsőd azt ez alapján nem tudom megállapítani, de vagy fejben vannak hiányosságok vagy pedig szimplán túl fiatal vagy!

a gond ott kezdődik, hogy eleve "felszednek" a diszkóban. felszedni a strici szokta a csajokat a sarokról...

mégis mit vársz egy diszkós "kapsolattól"? esküvőt?

szerinted miért ott csajoznak? ezen jó lenne elgondolkodni...

2011. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igazából rühellem a diszkókat, csak azért fogalmaztam úgy mint egy rossz r*banc hogy mindenki megértse :)
2011. dec. 27. 17:26
 8/10 A kérdező kommentje:
*tehát NEm diszkóba járok
2011. dec. 27. 17:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia.Lényegtelen hogy az a bizonyos buli diszkoban van-e vagy máshol az emberek bulihangulatban kissé lazábbak, olyasmit is megtesznek amit máshol máskor nem tennének.Velem is elofordult fiatalabb koromban hogy odajottek srácok,aranyosak, kedvesek, udvariasak voltak stb.Jot beszélgettunk,kérdezte van-e barátom, elkérte a számomat is..úgy nézett ki mint akit komolyan érdeklek..aztán nem hallottam felole tobbet.Mint utolag kiderult a srác legtobb esetben foglalt volt, "komoly" kapcsolatban..Szoval ne higyj el mindent amit látsz.Az hogy nem jelentkezik tobbet nem azt jelenti hogy csúnya Vagy. Ha nem tetszettél volna neki oda se megy Hozzád.Kulonbozo okai lehetnek.Valaki csak szimplán ismerkedik, valaki potya numerára vadászik és ha nincs rá remény lelép..rengeteg foglalt srác szorakozik azzal hogy beprobálkozik idegen lányoknál.Epp ezért osztom a tobbiek véleményét hogy bulikban komoly céllal ismerkedni nem a legjobb otlet
2011. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mondjuk az sanszos hogy foglalt volt..
2011. dec. 27. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!