Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki akinek van orrpiercingj...

Valaki akinek van orrpiercingje, az mondja meg légyszíves hogy fáj-e ahogy szúrják, és hogy utánna van e vele gond?

Figyelt kérdés
??
2012. okt. 12. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem fülbelövővel lőtték. Nem fájt utána sem. Nem volt vele gond, bár egy két hete nőtt hozzá egy kis vadhús, kinyomtam kivérezte magát, kicsit lejött a bőröm is, de ez 2 nap alatt elmúlt!:) más probléma eddig nem volt vele :)
2012. okt. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem szúrták előtte lefagyasztották és nem fájt egyáltalán de később szed ki majd ragd is vissza mert ha nem szeded ki akkor benőlhet ha pedig szúratod és sokáig nem rakod be pc-t akkor a lyuk beforr akár fél nap alatt is
2012. okt. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!