Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy nézek ki, és mennyire...

Hogy nézek ki, és mennyire vagyok csinos?

Figyelt kérdés

pontozhattok is:)


[link]


[link]


2012. okt. 20. 15:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem vagy bányarém, de tucatlány vagy. Bárhol látnálak nem jegyezném meg az arcodat. A ruhák meg eléggé kurv@sak, a magassarkúval együtt, ha lenne stílusod akkor sokkal szimpatikusabb lennél. De így...nagyon erőltetett. A második képen a ruha az főleg szörnyű, épp hogy az "ötezerért szopok" felirat nincs rajta. A pózolásról nem is beszélve.
2012. okt. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Tényleg elég "merészen" öltözködsz. Viszont jól nézel ki.
2012. okt. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek az első hozzászólóval teljesen. Átlagos vagy, semmi extra.
2012. okt. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%
Én is egyetértek az előzőekkel. Csinos vagy, átlagosan szép, de tucat és elég utcalányos is.
2012. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
az első kép egy lagzin készült, a második pedig bulis szerkó, szóval nem így öltözködöm hétköznapokon.. bár nem értem mért lennének merészek ezek a ruhák:) semmim nincs kint belőlük:D köszönöm az eddigi válaszokat, de átlagosnak azért nem mondanám magamat(gyönyörűnek se!) a kettő között, de azért érdekel mások véleménye is, szóval még várom a válaszokat!:)
2012. okt. 20. 16:34
 6/31 anonim ***** válasza:
Én is egyet értek az 1. hozzászólóval!De nem értelek most azért raktad magad ide fel,hogy mások legyezzék az egódat,hogy milyen szép vagy vagy mit tudom én!Vagy,hogy esetleg ajánlatokat kapj? Ha nem így öltözködsz a hétköznapokban akkor miért ilyen képet raksz fel és miért nem olyat?
2012. okt. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Azért, kedves utolsó, mert nem szokásom hétköznapokon lefotóztatni magam, hanem csak alkalmakkor;) Milyen ajánlatokról beszélsz te? Mert ezt nem nagyon értem, de nem is akarom érteni. Az egómat pedig nem kell legyezni, annál azért érettebb vagyok, csak mások véleményére voltam kíváncsi. Talán van ezzel valami probléma ?
2012. okt. 20. 16:53
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem nincs vele semmi probléma,de nem idegenek véleményére kell figyelni,hanem a családodéra,barátaidéra!Valamint nagyon sok ilyen kérdést tesznek fel és sokan az ego miatt!Lehet te éppen nem,de mi azt honnan tudjuk??Meg ugye a kérdésed is csak az egodra utal-> "mennyire vagyok csinos" itt leírod,hogy te csinosnak tartod magad akkor miért érdekel mások véleménye? Meg,hogy "pontozzunk" akkor ez mi? Ha valaki pedig nem neked megfelelő választ írsz,akkor pedig háborogsz! Utolsó voltam!
2012. okt. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Én ezzel nem értek egyet. :)A családom és barátaim valamilyen szinten elfogultak velem. Viszont egy idegen őszintén válaszol. Arról hogy háborgok a negatív válaszokért, csak annyit, hogy te nagyon félre értettél. Én elfogadom a negatív válaszokat is, de átlagosnak azért nem mondanám magam!
2012. okt. 20. 17:15
 10/31 anonim válasza:
Jó barna vagy az első képen! Egyébként szép vagy, de talán tényleg jobban jött volna ki, ha nem csak a különös alkalmakról teszel fel képet.
2012. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!