Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túlsúlyos vagyok? Hogyan...

Túlsúlyos vagyok? Hogyan tudnák fogyni?

Figyelt kérdés
167 cm magas, 65 kg-os, 15 éves lány vagyok, és hát nem vagyok valami vékony, de olyan duci sem, úgy a felsőtestemmel semmi különös problémám, egyáltalán nincs nagynak mondható hasam, bár nem a leglaposabb az is biztos. Inkább fenékre, combra, és vádlira hízok, ahonnan szeretnék is egy kicsit fogyni, csak azt nem tudom, hogy hogyan. Tudnátok adni néhány tanácsot, hogy hogyan?
2012. okt. 21. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Mintha bnőm szavait hallanám :D ... igy nagyon jól el is tudtalak most képzelni... sportolj.. focizz, görkorcsolyáz(korcsolyáz)csinálj olyan gyakorlatokat amik popsira... és combra vannak.. google a barátod... jaa és lehet hogy azon is kellene változtatni, hogy mit is eszel... mert tornázhatsz te ha utána bemész a mekibe és annyit eszel amennyi beléd fér :D
2012. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz elképzelni, hogy zavaróan túlsúlyos lennél, de az biztos, hogy ha elkezdesz sportolni, az sokat számít. Nem csak azért, mert fogysz tőle, hanem egészségesebb is leszel és ha valami értelmes mozgásformát választasz, az még hasznos is lehet.
2012. okt. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!