Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem vagyok túlsúlyos! Esetleg...

Nem vagyok túlsúlyos! Esetleg valami olyat tudnátok ajánlani hogy mit egyek szinte minden nap? Vagy hogy szeptemberig mennyit tudok fogyni? Ne vagyok túlsúlyos!

Figyelt kérdés
Nyárra elég lesz 5kilót fogynom.Szerintetek mennyit tudok fogyni Szeptemberig??
2012. ápr. 9. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nem vagy túlsúlyos, minek akarsz fogyni?
2012. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert én így nem érzem jól magam.
2012. ápr. 9. 14:32
 3/9 anonim ***** válasza:
kép? adatok? cm/kg/kor/nem? mennyit akarsz fogyni? mit sportolsz és mennyit? tipikus napi étrended? milyen életmódot folytatsz? (ülőmunka? suli? sport? stb)
2012. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
175cm ,68kg ,táncolok hipphopp hetente2-szer.Futni is szoktam.
2012. ápr. 9. 14:45
 5/9 A kérdező kommentje:
14éves lány és még sulii. reggeli szenyó.ebéd:mindig amit anya csinál://Uzsi alma.Vacs:Probálom betartani hogy hat után ne egyek nem mindik sikerül de mostmár szigoritok!!!
2012. ápr. 9. 14:46
 6/9 anonim ***** válasza:
próbálj rendesen válaszolni a fenti kérdésekre, nem adsz semmi konkrétumot, akkor nem tud rajtad senki segíteni...tegnap mit ettél pl? mit, mikor, mennyit?...a 6 után nem evés meg baromság
2012. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 után nyugodtan egyél. Lefekvés előtt 2 órával még ehetsz. Nem gondolnám, hogy 8-kor alszasz.
2012. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*alszol
2012. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Én ezzel az étrenddel fogyok:


Reggeli(7 óra): Teljes kiőrlésű kenyér vagy extrudált kenyér sovány sonkával, zöldségekkel.

Tízórai(10 óra): 1 gyümölcs vagy egy joghurt/kefír gyümölccsel. Esetleg néhány db Korpovit keksz.

Ebéd(sulitól függ): Menza...

Uzsonna(változó, 3 és 5 óra között): Zöldségsaláta párolt csirkemellel vagy joghurt/kefír.

Vacsora(6-fél8 között): Zöldségsaláta csirkemellel vagy 2 db. főtt tojás.


Emellett naponta futok.


13/L

2012. ápr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!