Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy észrevegyen?

Mit tehetnék, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik nekem... ő igazi menő fiú, jól öltözik, helyes és népszerű. 18 éves

Én 16 vagyok, igyekszem csinosan öltözködni. Azt mondják, hogy szép vagyok. De nem tartozunk ugyanabba a körbe, külön helyekre járunk szórakozni, sulin kívül soha se látom... Szerintetek hogyan ismerkedhetnék meg vele?


2012. okt. 22. 15:36
 1/1 anonim válasza:
Fogalmam sincs. Ha nem egy tarsasagi korbe vagytok,akkor semmi ertelme.habar..esetleg megkerheted a baratnoidet hogy menjetek el az xy szorakozohelyre ahiva o is jar.csak mert az xy szorakozohelyrol jokat hallottal.menjetek el akkor amikor tudod hogy o is ott lesz.keresd a szemeddel.majd tancolj oda a fiuhoz.
2015. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!