Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy észrevegyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, nagyon tetszik. Egy suliba járunk, de sajnos nem nagyon mozdul ki az osztálytermükből. Szeretném, ha észrevenné, hogy tetszik nekem, de ha ennyire keveset jár ki a folyosóra, akkor nem igazán van alkalmam arra, hogy "jelezzek" neki. Mit tehetnék?
2012. okt. 19. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyald nyakon és markolj rá.
2012. okt. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam.Öszintén szolva én örülnék ha kezdeményezne nálam egy lány.Ha már csak elutasitást kaptam eddig.
2012. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan hívd ki az osztályból és kezdj el szünetekbe beszélgetni vele esetleg kérdezd meg tőle, hogy egyik délután vagy este van -e kedve talizni :) sokszor nyuszik ám a fiúk és semmih gond nincs abban ha egy csaj kezdeményez sőőt szexy-s szóval hajrá! :)
2012. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!