Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy észrevegye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy észrevegyen, ha még nem vett észre?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Észrevettem, hogy egy ideje amikor elmegyünk egymást mellett, mindig elég sokáig egymásra nézünk. Nemrég tettem egy próbát és ránéztem mosolyogva, ő meg belebámult a képembe. Most szerintetek ez mi? Lehet, hogy csak én kombinálom túl, mert nekem bejön.

És egyátalán mit csináljak hogy észrevegyen?


2012. okt. 20. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk vedd le Harry Potter láthatatlanná tévő köpenyét..
2012. okt. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

értelmesebb választ légyszíves..

fontos lenne

és mi volt az a "belebámulás" szerinted?

2012. okt. 20. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
A lányok volt amikor megrugdostak vagy megcsipkedtek ha nem vettem észre.Volt aki kapart is.
2012. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát azért azt nem fogom megcsinálni..

és amúgy 1 év van köztünk. valami értelmes választ szeretnék..

2012. okt. 21. 10:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztriptizelj biztos észrevesz!
2012. okt. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

-.-

komolyan mostmár tényleg értelmes válaszokat szeretnék..

2012. okt. 21. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!