Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit vegyek majd a nővéremnek...

Mit vegyek majd a nővéremnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

sziasztok, tudom elég korai még a kérdés, majdnem 2 hónap még, csak jó lenne tudnom hogy mennyit tegyek félre ajándékra, hogy a maradék zsebpénzemet nyugodtan költhessem el :) A tesóm 19 éves lány, és ötletem sincs hogy mit adjak. Diákmunkázik így szinte mindene megvan ami fontos. Cipőt majd anyuéktól kap, van elég ruhája. Szereti a kozmetikumokat de ezer body spray-e , parfümje van, kézkrémjei arcápoló krémjei is vannak, alapozó, tusok, szemcerka, smink paletta, nem lakkozza a körmeit mert műkörme van, elég ékszere, gyűrűje fülbevalója is van. Szeret színes tollakat használni, de azszem hogy most van elég. Barátja van de olyan dolgot nem akarok adni, amin a barátjával van vagy ilyenek, mert ha szakitanak dobhatja ki a kukába. Csokit adni meg snassz.

+ Rövid haja van, divatosan öltözködik. Ötletem sincsen.. max 2000 ft amit tudnok rá szánni.. vkinek vmi ötlet?:/

köszi:)


2012. okt. 22. 17:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
+ semmi hobbija sincs, most készül az érettségire, nem olvas könyveket, nem nagyon néz filmeket. enni viszont szeret, de hát kaját készítenixd vmi tárgyra gondoltam
2012. okt. 22. 17:11
 2/11 A kérdező kommentje:
+ felsőt nem akarok vagy vmi ruhát félek hogy nem találom el a megfelelő méretet, vagy nem tetszik neki
2012. okt. 22. 17:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem lövésem sincs, de Te egy tündérvirágszál szuper édes tesó vagy :)
2012. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
utolsó, egyetértek :D nekem sincs tippem, esetleg valami, ami szükséges a továbbtanulásához vagy nem tudom...:/
2012. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

És ha pl. csináltatnál neki egy pólót, amire rányomnak egy képet amin együtt vagytok?

Szerintem tök aranyos. :)

[link]

Ilyesmire gondolok, csak nem kell ilyen idétlen keret hozzá és lehetne nagyobb a kép.

2012. okt. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát ha komolyan gondoltad hogy szuper édes vagyok akkor köszi:D hozzáteszem hogy 17 éves vagyok, de vmi jót szeretnék adni ami hasznos, hasznát veszi tehát nem vmi hülyeséget..még gondolkodom köszi:)
2012. okt. 22. 18:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocs ha ez hülyeség volt! >.< előző vayok
2012. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagy nem muszáj póló, lehet bögre, naptár vagy bármi közös képekkel.
2012. okt. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
aranyos de ilyet biztos nem hordana, meg bevallom őszintén nem édes testvéri a viszony közöttünk sokszor van hogy összeveszünk:/
2012. okt. 22. 19:11
 10/11 anonim ***** válasza:

-egy csokor a kedvenc virágaiból

-csokoládé

-nyaklánc, karkötő

-egy szép karácsonyi bögre

-egy plüss mikulás, szarvas

-sapka, sál

-hajdísz

háát ezek jutottak eszembe remélem segítettek :)

2012. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!