Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit vegyek majd a nővéremnek...

Mit vegyek majd a nővéremnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

sziasztok, tudom elég korai még a kérdés, majdnem 2 hónap még, csak jó lenne tudnom hogy mennyit tegyek félre ajándékra, hogy a maradék zsebpénzemet nyugodtan költhessem el :) A tesóm 19 éves lány, és ötletem sincs hogy mit adjak. Diákmunkázik így szinte mindene megvan ami fontos. Cipőt majd anyuéktól kap, van elég ruhája. Szereti a kozmetikumokat de ezer body spray-e , parfümje van, kézkrémjei arcápoló krémjei is vannak, alapozó, tusok, szemcerka, smink paletta, nem lakkozza a körmeit mert műkörme van, elég ékszere, gyűrűje fülbevalója is van. Szeret színes tollakat használni, de azszem hogy most van elég. Barátja van de olyan dolgot nem akarok adni, amin a barátjával van vagy ilyenek, mert ha szakitanak dobhatja ki a kukába. Csokit adni meg snassz.

+ Rövid haja van, divatosan öltözködik. Ötletem sincsen.. max 2000 ft amit tudnok rá szánni.. vkinek vmi ötlet?:/

köszi:)


2012. okt. 22. 17:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
*segítettem
2012. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!