Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » AVONOSOK! Melyik lehet ez a...

AVONOSOK! Melyik lehet ez a női parfüm?

Figyelt kérdés

A barátnőmet szeretném vele meglepni, de sajnos fogalmam sincs, hogy melyik parfümről beszélt, véletlenül hallottam meg, amint mondta a barátnőjének.


Annyit hallottam, hogy kerek üvegben van a parfüm ,ami sárga színű, de van belőle több féle szín is. (Gondolom ezáltal más-más illatok)

Aki jártas AVON-os nem tudna nekem segíteni, hogy melyik lehet ez a parfüm?

Nem szeretnék melléfogni.. :)


Előre is köszönöm!



2012. okt. 27. 14:40
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs rá lehetőségem :S

Ez lett volna az első akkor.. :D

2012. okt. 27. 20:30
 12/25 anonim ***** válasza:

Szerintem Reese Witherspoon parfümjeire is gondolhat, abból van több szín, és valóban hosszú nevük van.

1. Love to the fullest

2. Live without regrets

3. Laugh often


[link]

[link]

[link]


[link]

2012. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Igen, bizony, ez is szóbajöhet :S És ebből tényleg van több féle szín is!

Köszönöm!

Várom még a további válaszokat akinek beugrik ebből a leírásból egyéb AVON-os parfüm

2012. okt. 28. 21:01
 14/25 anonim ***** válasza:

Szerintem is a rees witherspoon parfümök azok. Csak egy baj van: Azt a parfümötmár jó ideje nem láttam a katalógusba lehet már nem árulják,pedig imádtam. Ilyen citromos illatú volt de nagyon jó :)

De talán a far away exitic is szóba jöhet :)Az narancssárga. De nem hallotad a nevét?Csak annyit jegyeztél meg hogy valami hosszú neve volt? Semmi más? Mert így nehéz. Today tomorrow always is kerek sárga üvegben vaan, és még van 2 másik féle is belőle.

2012. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Ha citromos illatú volt, annak kell lennie!!

Tényleg nincs a katalógusba már?!?

óóó, na neee... :S

Külön se szerezhető be sehonnan akkor már?

2012. okt. 29. 14:45
 16/25 A kérdező kommentje:
Mióta nincs?! Szerintetek lesz még rá esély, hogy a novemberiben benne lesz?
2012. okt. 29. 15:29
 17/25 A kérdező kommentje:
Boltban esetleg lehet kapni? Rossman, DM stb?!
2012. okt. 29. 16:18
 18/25 anonim ***** válasza:

A novemberi katalógusban sincsen,drogériában meg sosem voltak avon termékek. Nekem is ez volt a kedvenc parfümöm de sajnos már rég nem láttam.

Nézzük mit is tehetsz:

- Menj el egy avon-boltba és érdeklődj róla,lehet hogy onnan lehet venni.

-menj el egy parfümériába és keress valami citromos parfümöt mert ezek szerint bejönnek neki a citromos parfümök

-vegyél neki mást,biztos másnak is örülne


De egyáltalán örülne neki? Lehet azt magyarázta a barinőjének hogy ez a parfüm milyen rossz :D És ezt értetted félre,de kitudja :D


De szerintem az lesz a legjobb ha felkeresel egy avon boltot és ott érdeklődsz utána.

2012. okt. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Várj csak,most jut eszembe hogy vaterán,teszveszen is utána nézhetsz :) [link] na találtam egyett,ez az a parfüm. :) Olcsóbb is mint a katalógusban mert az katalógusban annó 5000 forint körül volt,még lehet én is veszek egyet :DD
2012. okt. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Biztos,hogy arról beszéltek, hogy jó :)


Igen, szerintem is az lesz a legjobb, ha bemegyek egy AVON üzletben, hátha ott még tudnak adni.

Végső esetben marad az internet :)


Köszönöm a segítséget mindenkinek!!

2012. okt. 30. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!