Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » AVONOSOK! Melyik lehet ez a...

AVONOSOK! Melyik lehet ez a női parfüm?

Figyelt kérdés

A barátnőmet szeretném vele meglepni, de sajnos fogalmam sincs, hogy melyik parfümről beszélt, véletlenül hallottam meg, amint mondta a barátnőjének.


Annyit hallottam, hogy kerek üvegben van a parfüm ,ami sárga színű, de van belőle több féle szín is. (Gondolom ezáltal más-más illatok)

Aki jártas AVON-os nem tudna nekem segíteni, hogy melyik lehet ez a parfüm?

Nem szeretnék melléfogni.. :)


Előre is köszönöm!



2012. okt. 27. 14:40
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Bocsi, megint Én.. :D

Remélem még nem mentem az agyatokra! :D Nagyon jól esik, hogy sokan ilyen segítőkészek vagytok! :)



Találtam még egy ilyet is. Ez is kerek üveg és többféle szín.

Erről ki mit tud? A sárgának milyen illata van?


[link]

2012. okt. 30. 13:01
 22/25 anonim ***** válasza:
Ezeket sem lehet már kapni.Legalábbis a katalógusba nincs régóta.
2012. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Sosem láttam még ilyet,szerintem már nagyon régi,és nem árulják.
2012. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Akkor ez viszont kilőve, mert mostaninak kell lennie.
2012. okt. 30. 13:57
 25/25 anonim válasza:
Amikor elolvastam a kérdésedet rögtön az Incandessence ugrott be,de utánna a válaszolók egy kicsit elbizonytalanitottak.Viszont szerintem az Incandessence egy nagyon jó illat nekem az egyik kedvencem ugyhogy nagyon nemfoghatsz mellé vele:)Amugy az Avon uj illata a City Rush is nagyon tuti:D
2012. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!