Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy fiú ráfúj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy fiú ráfúj egy lány nyakára, miközben elmegy mellette?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismered, vagy csak elment valaki melletted és ezt csinálta? Szerintem totál véletlen, ne keress mindenben jeleket, a férfiak nem ilyen bonyolultak.
2012. okt. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
osztálytársam, és totál szándékosan csinálta
2012. okt. 27. 15:56
 3/8 A kérdező kommentje:
am elsősorban srácok válaszát várom
2012. okt. 27. 16:06
 4/8 Az ***** válasza:
Vagy tetszel neki, de nem meri elmondani, és szeretné, hogy felhivja magára a figyelmed, vagy az előbbi.
2012. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, és egyébként srác :D De még így is azt mondom, hogy nem vagyunk ilyen bonyolultak. Legalábbis ha magamból indulok ki, ha akarnék valamit, azt tudnád, mert elhívtalak volna. És amúgy szoktatok még flörtölni, vagy egyáltalán beszélgetni?
2012. okt. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nem egy félős fajta..sőt kifejezetten hivalkodó és beképzelt- úgyhogy nekem nem is jön be,sőt rühellem!-,mindig úgy megy el mellettem, hogy hozzám érjen vhogy. Sztem szívesen látna az ágyában..am csak azért tettem fel ezt a kérdést mert kíváncsi voltam, h ti srácok h láttok egy ilyen szitut.
2012. okt. 27. 17:23
 7/8 A kérdező kommentje:
és köszönöm szépen a véleményeket:)
2012. okt. 27. 17:24
 8/8 anonim válasza:
Szerintem azért nem jelent olyan sokat ez...
2012. okt. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!