Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet egy lány szexis attól...

Lehet egy lány szexis attól függetlenül, hogy alacsony?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi vagyok (kb. 153 cm), de a testalkatom viszonylag arányos. (Van egy kis fölöslegem, de arányosan oszlik el.) A melleim elég nagyok, és formásak. A fenekemnek nincs túl jó formája, ( de nem vagyok tanksegg) és combban kicsit erősebb vagyok. A hasam se nagy. Pici úszógumim van. A derekam elég vékony. A csîpőm széles (nem olyan durva, de kicsit zavar néha) De ezek nem vészesek, mondom arányos vagyok. És igazából sosem zavart, hogy alacsony vagyok, csak mostanában érzem kicsit rosszul magam mikor látom, hogy körülöttem mindenki kb. hosszú lábú, combú. én meg tök mini vagyok. de ettől még nézhetek ki jól?

2012. okt. 27. 22:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem, nem nézhetsz ki jól. Miért kell ilyen hülyeséget kérdezni?
2012. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem inkább legyél alacsony mint h egy 190 centis égimeszelő legyél:) így legalább vehetsz fel magassarkút. És szerintem egy alacsony lány szexibb mint egy magas:)
2012. okt. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A férjemnek én vagyok a legszexisebb a világon.Nekem ennél több nem kell.
2012. okt. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne mind rágódj ilyesmin. Teljesen felesleges. Nagyon is vonzó tud lenni egy alacsonyabb lány is.
2012. okt. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Persze :)

Ha tényleg nem kövér akkor sokkal jobban bejön egy ilyen lány mint egy magas.

2012. okt. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

hasonló típus vagyok mint te. 154 cm 46-48 kg, de nem látszódik(ha ülök akkor pl van pocakom). a pasik imádnak.


egy alacsony lány sokkal könnyebb helyzetben van fiúzás terén. pont azért mert mi vagyunk a kis aranyosak ^^

2012. okt. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat. Csak kicsit önbizalomhiányos vagyok.
2012. okt. 27. 23:33
 8/16 anonim ***** válasza:
Így van, az aranyosabb csajok mindig a kis aranyosak számunkra:)
2012. okt. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
*aranyosabb=alacsonyabb:DDD
2012. okt. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gondolj Fergie-re,Madonnara,Kim Kardashian-ra, Carmen Electrara,Shakirara, Amanda Seyfried-re, Eva Longoriara stb. Ezek a sztarok,mind 160 cm alatt vannak es mindannyian bombanok!:) Akkor meg mi a baj? Szerintem te is nagyon szep lany lehetsz,es nem a meret szamit..
2012. okt. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!