Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyik lány jön be...

Fiúk! Melyik lány jön be nektek inkább külsőleg? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

176 cm magas,normál testalkatú,vékony derék,széles csípő,hatalmas mellek,hosszú és egyenes barna haj kiengedve,kék szem.


165 cm magas,normál testalkatú,amolyan tipikus tömeglány,kis mellek,félhosszú és hullámos világosbarna haj feltűzve,barna szem.


Barátnőmmel vitatkoztunk és nem tudtunk dönteni,segítsetek légyszi! :)


Arcra mindketten szépek.


Tudom,hogy kép nélkül nehéz megállapítani,de nem áll módomban képet küldeni senkinek sem.


Normális válaszokat légyszi,és nem kritizálást kérek! Köszönöm!



2012. okt. 28. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Nyilván te vagy az első... ez is egy tipikus tömeglány, a másik is az. Szóval nem tudom. Az alacsonyabb aranyos, a kis mellek szebbek. Viszont a feltűzött haj unalmas, kék szem jobban tetszik. Egyik sem az esetem így ezek alapján.
2012. okt. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az első,melléfogtál :P
2012. okt. 28. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nyilvánvalóan az első, sajnos van egy kétjelentésű kulcsszó a felsoroltak között.
2012. okt. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A leírásnál az elsőre kb csak pozitívat írsz, a másodikra meg kritikát is. Elég egyoldalúan írtad.

Amúgy második

2012. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg dobjál föl képet...
2012. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Leírás alapján az első, mert imádom a magas csajokat. :) Kép alapján többet tudnék mondani.
2012. okt. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!