Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves srác vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves srác vagyok, és nagyon tetszik egy 12 éves lány. Nem csak külsőleg, hanem főleg belsőleg. Sokszor szoktam látni, de valolyában annyira nem ismerjük egymást. Mit tegyek, hogy összejöhessek vele?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 15:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja,és most már bele is vagyok zúgva.Várom a válaszokat.
2012. jan. 20. 15:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Várj két évet legalább.
2012. jan. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Előtte tanulj meg helyesen írni.
2012. jan. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Ez a kategória 18-éven felülieknek van!Huzzál innen.
2012. jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
túl fiatalak vagytok még, várjatok még vele legalább 2 évet
2012. jan. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Próbálj meg vele szóba elegyedni. Nagyon fontos, hogy ne legyen rajtad látható semmi különös. Úgy viselkedj, mint egy olyan haverral, akit nagyon tisztelsz és akivel nagyon jóban akarsz lenni.


Sajnos ez a legnehezebb, ugyanis kb. semmi nem köt titeket egymáshoz, valószínűleg a nevét sem tudod.


Kb. ennyi, ami a ti korotokban elérhető.

2012. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ez jól megy, idővel ő is tisztelni fog, fel fog nézni rád. Onnantól nyert ügyed van egy laza barátságra.


Ha ezt az állapotot még úgy kb. 3-4 évig fenn tudod tartani, van rá esélyed, hogy végül megdughasd. De nagyon ne bízz ebben, 99%, hogy némi tökölődés után végül elválnak útjaitok.


Keress valami apropót. Megszólítanod mindenképpen neked kell. Lehetőleg olyankor keresd meg az apropót, amikor egyedül van. Ez valami semleges dolog legyen, de olyan, ami egy hosszabb kapcsolat alapja.


Működhet a dolog úgy is, hogy először az osztályából barátkozol össze néhány fiúgyerekkel. Akkor már ugyanis lesz okod arra, hogy rendszeresen arra járj.


Néha lányokat érdeklik a fiúklikkek dolgai. A bökkenő ott van, hogy ők sokszor faszról, pináról, baszásról meg ilyenekről beszélnek, ami a lányoknak utálatos. Olyan kollektívát probálj keresni, vagy akár csinálni, ahol inkább jólnevelt gyerkőcök vannak.


Ha ez megvan, akkor pedig intézd el, hogy a kollektíván keresztül a csaj is "beszálljon". Később aztán, néhány hónap alatt, meg majd teszel róla, hogy a klikk mellett a csajjal is legyen kapcsolatod.


Ehhh... kár, hogy nem vagyok a te korodban... amikor ennyi idős voltam, mint te - 20 évvel ezelőtt - nekem is volt ilyen problémám, abból nem lett semmi.


Ma már mindent elérnék, amit akarok...

2012. jún. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Csak érdekel a dolog, meg ha tudok segíteni szeretnék. Azt mondtad "főleg belsőleg" tetszik (?) de közben azt is "annyira nem ismerjük egymást"? Honnan tudod milyen belül? 13L
2012. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!