Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért undorító a fültágító...

Miért undorító a fültágító egyesek szerint? O. O És miért főleg lányokon? Miért, akinek nem tetszik annak nem mindegy, hogy egy fiún vagy egy lányon lát iylet? O. O

Figyelt kérdés

Akinek tetszik, vagy van neki az írja le, hogy miért. :D Ez is érdekel :D.

Nekem nagyon tetszik minden ilyen testmódosítás! Eleinte a lógó fülcimpám miatt akartam, de mára már beleszerelmesedtem!!Sosem válok meg tőlük! *_*

Kort, nemet írjatok légyszi!!! *_*

16/L


2009. aug. 11. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

a nem tul nagy (7-11mm) szerintem ok, sot esetenkent szepnek mondhato ekszer. az ennel nagyobb mar taszito, legalabbis szamomra.

viszont egy igenyesebb munkahelyen nem valoszinu h toleraljak. ez most meg lehet h nem tunik fontosnak de majd mikor 20onevesen munkat keresel, meglatod.

azonkivul... lattad mar fultagitos igazolvanykepet? szembol szornyen idetlen, 1 kis cuki ful es 1 nagy logo vmi tuloldalt. a kepen csak ennyi latszik az egeszbol. azonkivul h nevetseges, CV stb eseten ismet nagy minusz lehet. a masik hatranya szerintme h akarcsak a tetko, egy eletre szol (na jo, lezer, plasztika stb de ez koltseges es az eredmeny sem tokeletes) tehat ha nehany ev mulva meggondolod magad (es igenis, 5-10 ev alatt annyit valtozik a legtobb ember h mar magara sem ismerne!) nagyon nincs amit tegyel. en nem undorodok tole, sot van akin tetszik de magamnak nem tennek. na meg ha latom mindig csak arra gondolok h ez mar csak ilyen lesz 70 evesen is.

2009. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem undorító,és még be sem forrik idővel sem,40évesen gyönyörü lessz aki megcsináltassa!!!
2009. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nincs, bár tetszik, szeretnék ,mondjuk én az úgymond "civilizálatlan" törzsek felé való tisztelet miatt csinálnám. Nagyon bejönnek ezek a törzsi dolgok :D

Amúgy meg idővel össze szűkül ha kiveszik.

ha meg nagyon nagy akkor megfogják össze varrják és annyi.

Amm de szerintem is a nagyon nagy már nem jó.

2009. aug. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

[link]

nézd már meg milyen csúnya...nem tom, de nekem tetszik az a nagyon picike [link] ami ezen linken van, de ami a legelsőn az fujjj tehát az a nagyon kicsi ami épp, hogy látszik nem pedig ez a túlzásba vitt tágítás

2009. aug. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Én ha ilyet látok hányingerem lesz.
2009. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
hát nekem sem tetszik :S nem tudom miért nem...:/ talán mert én olyan nagyon csajszis stilust szeretem(nem kell itt báliruhákra gondolnixD) hanem mondjuk magassarkú rózsaszín olyan kis cajos és nekem ez nem nagyon tartozik bele:/ persze lehet valaki így is nőcis...deee egyátalán nem tartom undorítónak:D sőt!! ha ilyen valaki stilusa akkor még jól is állhatxD de csak a kicsi
2009. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ja és 15/L
2009. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
nekem nagyon tetszik, de nem az a nagyon nagy,hanem nekem is a pici aranyos.Olyan szép tud lenni, és az be is forr.
2009. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!