Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szemeim különbözőek. Mit...

A szemeim különbözőek. Mit tegyek? Segítsééééééééég.

Figyelt kérdés

Annyira utálom hogy a bal szememet anyukámtól, a jobb szememet apukámtól örököltem. Anyukám szemei egész kicsik, és ferde vágásúak (nem, nem kínai :D). Apukám szemei nagy, mandula formájúak. Mit lehet tenni ezzel? Ezt meglehet majd műteni? Van erre valami? Mert az egész netet átböngésztem, de nem találtam ilyen problémát. Sokan csúfoltak már, hogy csúnya vagyok. Fogalmam sincs mit tegyek.

UI:A régi gyerekkori képeimen ez egyáltalán nem szemlélhető. Mármint ez a probléma. Ez meg hogy lehet?

Egy elkeseredett 15/L.



2012. nov. 3. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a kis kori képeiden nem vagy olyan de jelenleg máshogy nézel ki akkor a fejlődésedben lehetett valami zavar ami ezt okozhatta. Igazából ilyet még én sem hallottam bár ismerek egy csajt akinek gondjai vannak a szemeivel, de neki egyforma mindkettő ugyan. Szerintem menj el orvoshoz hogy neked ilyen bajod van és megszeretnéd tudni hogyan lehet ezen változtatni, egy szakorvos azért jobban tudja a dolgokat mint amit a neten találsz vagy mi leírunk.
2012. nov. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően senki sem szimmetrikus, csak az eltérés mértéke változó. Sajnos nem hiszem, hogy ezzel lehetne valamit tenni. :(
2012. nov. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ajj :c
2012. nov. 3. 10:05
 4/9 anonim ***** válasza:

szia! Küldesz egy képet privátban?(lehet csak a szemeidről)

Szerintem tuti hogy felfújod a dolgot. Amúgy kezdheted sminkkel. Szimmetrikusabbá teheted. 17/l

2012. nov. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

engem is érdekelne egy kép, és igen, valószínűleg sminkkel lehet valamennyire korrigálni! :)


16L

2012. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet korrigálni, vannak ilyen műtétek, természetesen igen borsos áron. (Bár, kinek mi a sok, ugye...) De előtte feltétlen beszélj egy orvossal. Engem is érdekelne, hogy hogyan is néznek ki. Nem tudnál feltenni egy képet?
2012. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is küldenél képet .

14/l

2012. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ööö oké, de hogy kell privátot küldeni? Nem tenném közszemléletre..
2012. nov. 3. 22:04
 9/9 anonim ***** válasza:
A dátum mellett (ott, ahol a választ fel és le lehet szavazni) van egy olyan kiírás, hogy "privát üzenet". Na, arra kattints rá.
2012. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!