Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan takarjam el az orrpierc...

Hogyan takarjam el az orrpiercingem?

Figyelt kérdés
Karika orrpiercingem van, de iskolában nem igazán díjazzák. Nem szeretném cserélgetni bogyósra vagy kampósra még mert még fáj. Valamivel eltudom takarni? Sebtapaszt rá lehet úgy tenni, hogy eltakarja, vagy mit csináljak?

2012. nov. 4. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
elég viccessen néznél ki sebtapasszal rajta szerintem....:)
2012. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

fú hát nálunk mindenki úgy csinálta hogy egy kis kocka sebtapaszt tett oda. De ez nyilván nem működik a karikával csak a kicsi,simával.


Biztos nem tudod egy ugyanolyan orvosi fém kicsi simára kicserélni? [link]

ilyenre.( :D tudom hogy a képen nem igazi,de érted mire gondolok)!

2012. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Quorra ***** válasza:
10%
Húzz papírzacskót a fejedre.
2012. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Karika piercinget sehogy nem tudsz eltakarni. Ha már nem általánosba jársz akkor közük nincs hozzá. Ha általánosba akkor meg mi a fenének csináltattál piercinget?
2012. nov. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
vegyél fel bohóc vagy banya -orrot
2012. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fújd az orrod állandóan.:P szerintem nem lehet eltakarni semmivel, miért nem raksz bele addig ilyen bedugósat, amíg be nem gyógyul, aztán meg már cserélgetheted karikára.
2012. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!