Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lelki probléma, stressz...

Lelki probléma, stressz okozhatja, hogy valakinek nem nől meg a melle?

Figyelt kérdés
azaz valaki azért sovány, azért kismellű mert sokat stresszel és ez befolyásolja a hormonokat?

2012. nov. 5. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. A hormonokat nem befolyásolja az érzelmi állapot. A mell mérete amúgy is genetika.
2012. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdemben nem!
2012. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én nem tudom más, hogy más hogy van vele, és mit hisz el a tudománynak, szerintem okozhatja lelki probléma is. Nagy tapasztalatból mondom, hogy évekig nagyon elkeseredett, rossz, depressziós állapotban voltam és abban az időben már a fejlődésem is megállt...abba hogy nem nőnek a melleim most is bele vagyok betegedve 15 évesen bevallom mert a testvérem ebben a korában nagyon dúskeblű és homokóra alakú szépség volt, sportolt is és egészségesen tudott élni, mint testileg úgy lelkileg. Ezzel szembe én még mindig betegesen sovány, nagyon magas, meggörbült csontos lány vagyok.. igyekszem az utóbbi időben kihúzni magam és nem szégyellni, hogy ilyen vagyok. Mindezek ellenére szeretek szép ruhába járni, szoknyát is hordani és az a jó, hogy 4 hónapja vagyok az első barátommal és ő jobban ismer engem mint én, tudja hogy belül talán érettebb vagyok kívül és nem zavarja annyira az előnytelen külsőm, de például a múltkor is kellemetlenül éreztem magam mikor egy bulin nagyon romantikus hangulatban voltunk és csók közben megfogta a mellem és biztosan észrevette nagy nekem a melltartó mivel tényleg olyan kicsik, hogy nem is kapok nekem valót és nem is szeretek áttetsző ruhában járni :)).

Az igazság az, hogy a boldogság (nem feltétlenül szerelem) megszépít. Csak az kell hogy higgyen benne az ember, habár és ne kételkedik is önmagában, adjon valami önbizalmat és ez lehet hogy már segít sok mindenben. Az biztos, hogy nem lesz mindenki tőle fotómodell vagy igazi szexistennő de a lelket a legfontosabb ápolni, mert ha az szép az meglátszik kívül is, az emberek is rámosolyognak:D, ha viszont úgy érzi az ember nincs a depis hangulatból kiút, kell valaki jó szándékú, aki segít lelkileg, lehet hogy már ott is van csak nem vesszünk észre :)

2012. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
írjatok privátban nyugodtan
2012. nov. 6. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!