Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyáltalán nincs önbizalmam,...

Egyáltalán nincs önbizalmam, emiatt mindig rosszul teljesítek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lécci NE! írjatok olyanokat, hogy próbálj meg hinni, ...szerezz barétokat, mert NEM tudok! Egyszerűen nem megy és kész..

Inkább valami tanfolyamot, étrendet, ..stb.-t ajánljatok!


Nagyjából annyit rólam, hogy annyira nincs önbizalmam, hogy 0. Tudom, többet tanulok, mint a többiek, mégis megbukom. Csupán idegesség, és önbizalomhiány miatt.

Különösen érzékeny vagyok, és szinte mindenki meg tud bántani, olyan dolgokkal, amilyenekre nem is gondolnak..

Állandóan aggódom, idegeskedem, mindent az utolsó pillanatra hagyok, de mostmár k*vára elegem van, hogy 10X többet tanulok mint a többiek, de így is 1-est kapok.


2012. jan. 9. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
ha van rá lóvéd menj kineziologushoz. ha már a barátokat, meg foglald el magad dolgokat elveted...a kinezoiologus feloldja a benned lévö gocokat. az önbizalomhiány is lelki eredetü,pszichés dolog.ha már tanfolyamra lenne lové akkor sztem kineziologusra is futná. csak ne menj fühöz fához vannak selejtek.
2012. jan. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Pszichológus biztos tudna segíteni...

Én is járok, nem magánhoz, így nem kell fizetni..

Nézz utána, veszíteni nem veszíthetsz:)

A problémáddal meg abszolút nem vagy egyedül, bár tudom, hogy ez téged nem vigasztal, de nem hidd, hogy reménytelen, mert nem az, csak kérj segítséget.

Sok sikert!:)

2012. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezeket az eljárásokat magadon.


[link]

2012. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!