Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmös tanfolyam?

Műkörmös tanfolyam?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most fogok menni műkörmös tanfolyamra, és lenne pár kérdésem. Honnan tudom, ha rossz helyet választottam a tanuláshoz? Miket fogunk tanulni az első órákon? Mennyi a reális ár egy ilyen kurzusra? Lehet valahol képeket nézni gyakorló, illeve tanuló körmösök munkáiról? Mikor kezdődik a gyakorlati oktatás? És kellene kézmodellt keresnem magamnak? előre is köszi a válaszokat és mindenkinek megy a felfelepont:) Ja és tapasztalatokat is ha van kedveted szívesen fogadom bármilyen szempontból:)

2012. nov. 5. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Én CN-es köröm modell voltam sok alkalommal. Az egy nagyon jó tanfolyam(igaz drága(kb 100E és még neked is kell egy csomó cuccot venni), meg volt olyan trükk, amit én mutattam meg a tanulónak)


az órákon alap dolgokat tanultok elsősorban. tip-zselé/porci, uv porci, sablonos zselé/porci. esetleg díszítés.


az iskola válogatja, hogy hogy alakítja az órákat, de mindenképp szerezz modellt.

2012. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Honnan tudom, ha rossz helyet választottam a tanuláshoz?"

onnan, hogy mindenre rámondják, hogy jó lesz az.. általában messze nem jó. és van még egy halom dolog..

"Miket fogunk tanulni az első órákon?" elmélet, aztán gyakorlat. majd az iskola mondja, mit mikor. modulrendszer lesz úgyis, már ha okj-s az iskola. Ha nem az, akkor az első kérdésre a válaszom, hogy tuti nem jót választottál.

"Mennyi a reális ár egy ilyen kurzusra?" kb 300 ezerért már van olyan, ami meg is tanít rendesen, hogy mit hogy kell csinálni alapszinten. Ilyen kb kettő van az országban.

"Lehet valahol képeket nézni gyakorló, illeve tanuló körmösök munkáiról? " www.nails.hu tele van műkörmös képekkel, köztük a legprofibbakkal is.

2012. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Mikor kezdődik a gyakorlati oktatás?" az elméleti oktatás után.

"És kellene kézmodellt keresnem magamnak? " igen, kell majd, de úgyis mondani fogják.


és ha azt mondják, hogy ezt kevés pénzből is meg lehet csinálni, és lesz egy szakmád, NE higgy nekik! Mert nem igaz. Több százezer kell ahhoz, hogy elindulj, és még több, hogy profi legyél.

2012. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a jó tanfolyam 160 körül kezdődik...
2012. nov. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

fú köszi a sok választ! :)

ez az oktatás, amire én megyek 100 ezerbe kerül + 30 az okj-s vizsga. Alapanyagokat elvileg nem kell vinnem, de gondolom úgyis be kell szereznem majd, mert itthon is gyakorlom (rokonokon meg barátokon, de először gondolom gyakorlóujjon). És mennyi ideig szokott tartani egy ilyen kurzus? Az enyém 3 hónapos heti 10 órával kb. 120 óra ez elegendő szerintetek az alapok elsajátításához és egy OKJ-s vizsgához? Ja és tankönyveket érdemes lenne venni? Nem tudom, hogy ott adnak-e, de ha már elkezdem akkor szeretném jól elsajátítani, milyen könyveket ajánlotok?

2012. nov. 6. 16:41
 6/7 anonim ***** válasza:
A vizsgához elég a 3 hónapos tanfolyam (ritkán buktatnak, sajnos), utána viszont sok-sok továbbképzésre illik elmenni, ha a gyakorlatban is jó akarsz lenni. Mert a tanfolyamon valóban csak a nagyon alapokat lehet elsajátítani.
2012. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A többiek elmondták a lényeget, én csak annyit tennék hozzá, hogy a Székely György könyvet vedd meg (perfect nails biztos forgalmazza, de néhány könyvesbolt is)
2012. nov. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!