Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki ez a csaj a képeken? Tuti...

Ki ez a csaj a képeken? Tuti valami modell lány, mi az igazi neve?

Figyelt kérdés

Csak azért, mert valaki feltette a képeit Facebookra, és nagyon látszik rajta hogy fake, alig lájkolják a dolgait és szeretném lebuktatni.. Egy ilyen modell csaj nem hinném hogy ennyire népszerűtlen lenne.

Képek:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. nov. 7. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
david raluca selena
2012. nov. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszöntem szépen!:)
2012. nov. 7. 02:17
 3/5 anonim válasza:
"Ezzel a csajjal össze jöttem" a facebook-on már több, mint egy hete. Telón is beszéltem vele, de gyanus volt nagyon igy egy hét után és kutagodtam...és ime kamu az egész!!! Tegnap mondta, hogy töltsem fel a kártyáját, de nem tettem, mert nagyon gyanus volt minden, de föleg a hangja!!!! Amugy azzal érvelt, hogy nincs kedve elmenni feltölteni és töltsem fel én neki! Erre mondtam neki, nem tok el menni ithonról stb....Amugy a nyomozásom során rájödtem, hogy egy Oláh Ibolya nevü csajról van szó.
2013. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Inenn jön az, hogy segitsetek, ha ezt olvassátok, hogy hogyan vágjak vissza neki??? Amugy tudom azt is hogy egy kis városban lakik kunmadarason!
2013. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a lány biztosan nem modell - legfeljebb valami nevenincs ügynökségnél lehet az -, rettenetesen mű és egyáltalán nem fotogén.
2013. dec. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!