Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik piercing&tattoo szalont...

Melyik piercing&tattoo szalont ajánljátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Helixet szeretnék csináltatni Budapesten. Már amennyire tudtam, utánanéztem a témának, csak a megfelelő helyet nem választottam ki. A Westend Tattoo-n gondolkozom, de néhány helyen azt olvastam, hogy nem a legjobb, így még nem döntöttem el.:) Valaki tudna ajánlani egy jó helyet?

A másik, hogy sok helyen láttam, hogy megy a vita a lövésen és a szúráson. Igaz, hogy a lövés elég kockázatos? Ki mit ajánl?

És az utolsó: hol kaphatnék Budapesten ehhez hasonló fülbevalót?: [link]

Tehát a helixet és a fülcimpán lévő fülbevalót lánc köti össze. Valaki látott már ilyet valahol?

Ennyi kérdésem lett volna.:) Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. nov. 8. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne a WestEndbe menjél, nekem sincsenek vele pozitív tapasztalataim.

Mindenképpen szúrasd, gyorsabban gyógyul, kisebb a vadhús kialakulásának az esélye és nem roncsolja annyira a porcot.

Ilyen fülbevalót a Claire's-ben biztosan kapsz, de a másik hasonló ilyen üzletben is, csak nem jut hirtelen eszembe a neve.


Amúgy ajánlom Piercingvarázst (www.piercingvarazs.hu) nagyon kedves, 10 éve szúr, fájdalommentesen.4500 ékszerrel, érzéstelenítéssel, fertőtlenítéssel, szúrással együtt.

2012. nov. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a válaszod, sokat segített! Meg is nézem az oldalt, amit írtál.:)

2012. nov. 10. 00:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Be is jelentkeztem.:)
2012. nov. 13. 11:33
 4/7 anonim ***** válasza:
:) nem fogsz csalódni, majd írj!
2012. nov. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Okés:)
2012. nov. 13. 22:29
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! Megvolt a dolog, és ezer puszit küldök neked, amiért ajánlottad ezt a srácot!:) Nagyon kedves volt, mindent elmondott, a szúrást szinte alig éreztem.:) Tíz perc volt az egész, szóval egy totálisan pozitív élmény volt. Még egyszer köszönöm!:)
2012. nov. 15. 19:35
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs mit, én mondtam, hogy nem csalódsz:)
2012. nov. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!