Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mindig begyullad a szemöldök...

Mindig begyullad a szemöldök piercingem :S Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Elvileg azért lehet mert eret szúrtak át,és azért.

egyik ismerősöm mondta hogy ha kiszedem ,megvárom még benő..utána újat szúr nekem jó helyre.

Nos ér valamit hogyha újraszuratom??



2012. nov. 7. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha mindig begyullad akkor mindenképp vedd ki.
2012. nov. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vedd ki, nem jó az állandó gyulladás a szervezetedneK! nem ér meg egy testékszer sem ennyit.
2012. nov. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig bevolt gyulladva, elkezdett vadhús is nőni rajta, aztán én ki is vettem. Kb 5 éve nincs benne a szemöldökömben és a mai napig meglátszik a heg. Nem érte meg.
2012. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a fülem gyulladt be egyszer.
2012. nov. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha esetleg a hajad odalóg, attól is begyulladhat, akkor érdemes a hajadat valahogyan elfogni onnan vagy levágni, míg meg nem gyógyul.


Ha nincs haj-probléma, akkor tényleg rossz helyen lehet. Egy piercert kellene megkérdezni, így látatlanban elég nehéz megállapítani.

2012. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!