Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrös a hasam és a mellkasom....

Szőrös a hasam és a mellkasom. Szőrtelenítsem? Mi most a divat?

Figyelt kérdés
Megyek hétfőn görögbe paralia-ra. Szőrtelenítsem a hasam/mellkasom? F22
2009. aug. 15. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

ESZEDBE NE JUSSON! Az szőrösen szép, férfias. :) Nekem tetszik a szőrös mellkas:)

L17

2009. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

:) Szerintem ne!

Mi a divat? Megmondom! Ha valaki ugy nez ki mint egy diszkocsog az a divat.

Egy pasinak a mellkasa igenis legyen szoros! ;)

2009. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Ne!

Személy szerint én szeretem, ha egy pasinak van szőr a mellkasán és a hasán. Van egy ismerősöm, aki borotválja a mellkasát, de hamar borostás lesz neki, és az még sokkal idétlenebbül néz ki, mint bármi másfajta szőr/nem szőr.

Ha nagyon erős, esetleg vágj a hosszából, de szerintem semmiképp ne csupaszíts.

22/L

2009. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Ne haragudjatok de muszáj ellentmondjak. Nekem nagyon nem tetszik ha valakinek szőrős a mellkasa.

De na amit látod mindenkinek más tetszik...

2009. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
jah ez lemaradt L17
2009. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
én sem szeretem a szrös pasikat :S L/17
2009. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

hogy mi a divat, azt nem tudom, de ne érdekeljen. légy önmagad!

mondjuk személy szerint nekem sem jönnek be a szőrös mellkasú pasik, de azzal a kijelentéssel egyet értek, hogy ha leborotválod, akkor 1-2 nap múlva borostás lesz, és az nagyon hülyén fog kinézni.

de ahogy olvastam a többiek hozzászólását, eléggé megoszlanak a vélemények. jól feladtuk neked a leckét! :)

23/L

2009. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem borotválnám semmiképp :) gyantázásról lenne szó, az sokáig nem nő ki. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2009. aug. 16. 13:08
 9/10 anonim ***** válasza:
ha van rajt egy kis szőr az férfias és szexy..viszont ha már dzsungel akkor inkább szedetsd le! ja és mindenképpen gyantával 17L
2009. aug. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is világéletemben a szőrtelen pasik jöttek ki max a lábon lehetett szőr...aztán szerelmes lettem egy szőrös igazi pasiba:)23L.
2010. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!