Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet attól bajom, hogy...

Lehet attól bajom, hogy biztostűt rakok a fülembe?

Figyelt kérdés

Mármint a fülcimpámba, a lyukba, mintha fülbevaló lenne. :)

Egyszer csak eszembe jutott, hogy milyen nagy lenne már... És most beleraktam, tetszik is igazándiból, csak félek, hogy lesz valami baja. Ilyet még nem igazán láttam senkin (csak képeken, most), s félek, hogy pont ezért.

Egyébként így:

[link]



2012. nov. 20. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha neked ez bejön,akkor csináld:)
2012. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ezek nagyon szar fémből vannak, simán begyulladhat a füled tőle!
2012. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Második: Én is erre gondoltam, de mondom a bizsu fülbevalóim még durvábbak. :( Nekem amúgy mindenféle műanyag, meg fém, meg tényleg mindenféle bizsum van, és eddig bírta a fülem őket. De egye fene, letesztelem ezt a kis biztostűt. :D

2012. nov. 20. 18:55
 4/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer 12 évesen heccből tettem bele a suliban :D a fiúk azt hitték, hogy nem merem. Pedig de :D

Amúgy szerintem jól néz ki, igaz, én nem ilyen alakban tenném be (gondoltam rá,hogy amúgy is felvenném 1-1x)

Mindegy, nem találom máshogy a képet:

mint itt a fejlécen a csajnak:

vivike.weebly.com/

Amúgy szerintem nem baj.

2012. nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Dejó :D Ez is tetszik nagyon! Sőt, még jobb :)

Majd így is kipróbálom, köszi!

2012. nov. 20. 21:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Sztem főzd ki forróvízben (ezzel fertőtleníted) és máris hordhatod.
2012. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én gemkapcsot láttam egy csajnak a fülében a buszon. Legalább fél órát kínlódott vele, mire belerakta. Sztm kb mindenki őt nézte (nem az extrém fülbevalót, hanem azt, hogy hogy kínlódik :D)
2012. nov. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Nos, ma úgy voltam suliban, hogy az egyik fülemben az általam linkelt módon voltak a biztostűk, a másikbn pedig úgy, ahogy a kedves #4 is mutatta.

Előtte ilyen kis alkoholos fertőtlenítővel lefertőtlenítettem őket, de sajnos így is kicsit megviselte a fülemet. :D Nem mondanám, hogy begyulladt, de picit megfájdult, főleg a második módon belehelyezett tű. Na mindegy,attól még szerintem többször is hordani fogom, mert elég nagy sikert aratott, és szerintem is nagyon jól nézett ki. ;D

2012. nov. 21. 17:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Én régen biztostúvel szúrtam a füleimbe a lyukakat, azokat is hagytam gyógyulásig benne. Egyszer sem volt bajom, szerencsére, pedig akkoriban a fertőtlenítés része is kimaradt. Most már inkább elmegyek a pierceresemhez, ha új lyukat szeretnék:).


Húú, gémkapcsot én is raktam a fülembe. Igaz, én betevés előtt kihajottam a "bedugós" részét, így egyszerű volt betenni, majd visszahajtottam. Nem tartott tovább, mint egy normál fülbevaló behelyezése, sőt, ez tuti, hogy nem is vándorolt ki a fülemből:D. Azokból a műanyag borítású színeseket használtam.

2012. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem tetszik csináld ,de képet kérünk róla!
2013. ápr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!