Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan tudok rendelni kontaktl...

Honnan tudok rendelni kontaktlencsét?

Figyelt kérdés
Olyan kéne ami NEM dioptriai,vagyis csak sima,amit minden nap hordhatok. Pusztán csak szemszín változtatásra kéne. Viszonylag olcsó legyen,max.5-6 ezer ft.

2012. nov. 22. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól még hogy nem dioptriás kell előtte vizsgálat, mert lehet kidobott pénz lesz csak és nem jó görbület vagy az anyagát nem bírja a szemed.. találomra sose rendelnék mégegyszer... egyszer tettem, az sem lett jó.

Persze ha mersz kockáztatni akkor sok webshopban akad: [link]

[link]

2012. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a felvilágosítást,ezzel nem voltam tisztában teljesen. És ha nem dioptriai akkor lehet véglegesen venni,vagy azt is kell évente cserélni??
2012. nov. 22. 14:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Az eoptikát én szívesen ajánlanám, mindig ott rendelek kontaktlencsét. Bár az dioptriás.
2012. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Évente cserélni?:D Vannak alkalmi kontaktlencsék, amiket reggel beraksz, este eldobod. Vannak 2 heti/havi kontaktlencsék. Reggel berakod, este kiveszed, másnap reggel újra berakod. Amit én használok lassan 1 éve, az havi night&day, tehát aludni is lehet benne, de evvel is csak szigorúan maximum heti 1-2x szabad.

Olyan nincs, hogy állandóan bent van. Mindennap ki és be kell tenni.

2012. nov. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom,ezzel nincs is probléma,csak láttam olyan helyeket,ahol azt írták,hogy 1 teljes évig lehet hordani.
2012. nov. 22. 14:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan nem létezik, és egyáltalán nem is egészséges, és minimum 35-40 ezerbe kerülne, és abban sem szabadna folyamatosan lenni éjjel nappal.
2012. nov. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És ha nem hordom minden nap,csak kb. heti 3x akkor is le kell havonta cserélni?
2012. nov. 22. 14:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Havi lencsét 30 nap használatra tervezték, számolni kell.

Ja és még valami, vannak olyan színes lencsék aminek 0 az oxigénáteresztő képessége, az tönkreteszi a szemed, olyat semmiképp ne vegyél, na meg iszonyat kényelmetlen is lenne. Egy jó lencse oxigénáteresztése 100 körül van, minél kevesebb annál rosszabb a szemnek.

2012. nov. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem :) Köszi a válaszokat!
2012. dec. 26. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!