Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék csinosabb/aran...

Hogyan lehetnék csinosabb/aranyosabb?

Figyelt kérdés
Nem vagyok husi inkább olyan "eszelterendesen" típusú lány. Sajnos. Az arcom szokatlan.. Hm.. Van olyan aki szerint aranyos, van aki szerint szörnyen csúnya. Köztes nincs. Szeretnék kicsivel lányosabbà válni, magassarkú nélkül, mert eléggé magas vagyok. Hogyan tehetnèm? (normális válaszokat szeretnék)
2012. nov. 22. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Sportolsz?Ha nem,kezdj el.

Hosszú haj

Kevés smink

2012. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a hosszú haj és a smink tényleg jó ötlet, na meg öltözködj csinosan, nem csak a tűsarkú a csinos.
2012. nov. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt űgy érted, hogy nagyon csontos, sovány az arcod? És nem tudsz hízni?
2012. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát mindenkinek az egyéniségéhez mérten kell ezt nézni, nem azért mondom, de van egy lány osztálytársa, akinek a hosszú haj sehogy se állt jól aztán egyszer levágatta nagyon rövidre, és iszonyú jól áll neki. Sokkal nőiesebb lett tőle. Ha vékony vagy, akkor olyan ruhákat kell keresned, amik kiemelik az alakodat de nem mutatják túl hosszúnak a lábadat. Sok ruha jól állhat rajtad, csak keresni kell egy kicsit. Próbáld megtalálni benne az egyéniségedet, ami lehet hogy nem egyszerű, de pár év tapasztalat és belelendülsz.A lényeg, hogy mindig azt emeld ki magadból, amit szeretsz, amit előnyösnek találsz. Igazából többet nem nagyon tudok tanácsolni, az arcod biztos aranyos, amíg vannak akik azt mondják. Nem tetszhetsz mindenkinek, egy ponton túl már csak az segít ha elfogadod magad úgy, ahogy vagy és nem érdekel, mit gondol más. Ha meg valami nagyon nem tetszik, próbálj meg rájönni, hogy mi az, miért és milyen lenne jó helyette. Bár nem mindent lehet teljesen megváltoztatni, mindenből ki lehet hozni a legjobbat.
2012. nov. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és még vedd hozzá ezt is előző voltam : Vedd észre az értékeidet! 17/l
2012. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attol fugg mi all jol neked. En is vekony vagyok, rovid a hajam, magassarkut nem hordok, szoknyat se. Igaz fiatalabbnak nezek ki a koromnal de aranyos vagyok :D nezegesd magad a tukor elott es kepzeld el magad rovid es hosszu hajjal.... Menj el vasarolni, probalj fel par dolgot, es majd meglatod mibe vagy csini :)
2012. nov. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Az arcom nem csontos. Csak érdekes
2012. nov. 22. 22:23
 8/8 anonim válasza:
hoszzú barna haj és smink az tuitii
2012. dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!