Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ellenségesek a nők a...

Miért ellenségesek a nők a náluk csinosabb társaikkal (lent)?

Figyelt kérdés

Sokan ha meglátnak egy náluk szebb, csinosabb nőt, rögtön megjegyzéseket tesznek, ler*bancozzák, felszínesnek ítélik, esetleg még fintorognak, röhögnek is.

Nem értem ezt a viselkedést, miért ítélnek külsőségek alapján, ha nem ismerik a másik embert.

Miért jó ócsárolni azt, aki szebb?

Ha én meglátok egy szép lányt maximum megnézem mi az amitől tetszik, a sminkjét,ruháit, hátha ötleteket meríthetek.Persze nem bámulom, csak finoman oda-oda pillantok :D


2012. okt. 2. 13:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Mert konkurenciát éreznek bennük..
2012. okt. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Velem ugyanezt teszik, röhögnek rajtam, fejeket vágnak, megjegyzéseket tesznek, bámulnak folyamatosan.

Én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy elkezdek valamit nézni az illetőn és kb. olyan fejet vágok, hogy "úristen, de szar" . Nemegyszer hoztam már így zavarba őket. Én alapból nem bántanék meg senkit, de mikor ilyet csinálnak nagyon zavar, tehát megérdemlik.

2012. okt. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

nos,ez jó kérdés,ezzel a dologgal én is sokat találkozom,magas,mások által szépnek tartott,feltűnő csaj vagzok. szeretek szépen öltözködni és ízlésesen sminkelni.és amikor a metrón 1 tök szürke kisegér társaság nekiáll püffögni,h ribanc,meg barbi és hasonlók,na az kellemetlenül érint,utálom.én sem nevetek rajtuk,h ők meg átlagosak.

szerintem az önbecsülésük a béka s.egge alatt lehet,másra nem tudom visszavezetni.

én is megnézem a szép csajokat,és elismerem,h az,nem püffögök meg pofákat vágok.szánalmas

2012. okt. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Féltékenyek, irigyek.


Sokan nem olyan bölcsek, felnőttek és érettek hogy azt mondják: "Hm, milyen szép ez lány. Jó neki.", Hanem ellenségesek lesznek és "támadnak" is, ahogy leírtad. Szard le őket!

16 évesen rosszul esett nekem is, és gondolkodtam rajta sokat, hogy miért csinálják ezt?, miért kur*áznak le amikor nem is ismernek?, aztán rájöttem hogy a negatív jelzők nem nekem szólnak, hanem a szép pofikámnak. Most, 23 évesen megtanultam mosolyogni rajtuk. Ha látom hogy nevetnek, összesúgnak, beszólnak, akkor

A. Tudomást sem veszek róla.

B. Rájuk mosolygok. (Mert: "kur*a" lány szájából = "túl szép, jó csaj vagy, utállak!"


;-)

2012. okt. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Féltékenyek. Egyszerűbb valakit leringyózni, meg plázapicázni, mint beismerni, hogy sokkal szebb. Megmondom őszintén, nekem jól esik, ha egy lány féltékeny rám és végigmér, de ha flegmaságot látok a pofáján, akkor én keményen végigmérem, kb a 'mit-bámulsz' tekintetemmel. Minden lányban meg van az alapvető féltékenység, álszent az, aki azt mondja, hogy ő nem ringyózott le egy lányt, csak azért, mert csinos. Mert én is lekrváztam magamban, aztán észbekaptam, hogy basszus, nem is ismerem, ezért vigyázni szoktam a gondolataimra :D És csak annyit gondolok: de jó neki, de szép :( :D

19/L

2012. okt. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Hozzá kell tenni hogy nagyon sokszor igaz...
2012. okt. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Igazatok lehet.

Ha velem csinálják legtöbbször elfordulok vagy úgy teszek mintha nem hallanám/látnám, de azért rosszul esik kicsit.

Megpróbálok nem törődni ilyen dolgokkal!:)

2012. okt. 2. 14:45
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy "szép" "csinosabb" relatív.


Egy nő, ha csak akkor érzi jól magát ha kiló smink van rajta meg csilli-villi cuccok akkor az eleve rossz. Én a nagy "átlagba" tartozom és őszintén mondom, hogy ha egy szép! lányt meglátok akkor végigmérem és elismerem, hogy de jó neki. De csak akkor, ha smink nélkül is szép lenne. Ha aranyos, csinos az arca és tényleg jó alakja van.


Viszont a hidrogénezett szőke, kacsaszájú, 5 kiló smink, kidobott mellű lányoktól nekem felfordul a gyomrom. Csak azt próbálják elérni, h a figyelem középpontjában legyenek, és szerintem jogosan ítélkezem róluk úgy, hogy felszínesek. És igen, ilyenkor én is az vagyok, hisz nem ismerem, és csak a külseje alapján ítélkezek. de az dobja rám az első követ, aki nem csinált ilyet soha!

2012. okt. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem az előbb válaszoltak közül senki sem "hidrogénezett szőke, kacsaszájú, 5 kiló smink, kidobott mellű" lány... :)

A probléma az, hogy úgy is beszólogatnak nekünk ha melegítőbe, smink nélkül ülünk a metrón. Én pl természetes szépségnek tartom magam. Semmi sem mű rajtam és smink is max akkor van rajtam ha bulizni megyek. (Akkor is csak alapozó, és szempillaspirál) De ha nem viselek sminket, se dögös ruhát, akkor is beszólnak, mert látják hogy szebb vagyok mint ők, és ez bas.sza a csőrüket, látják bennem a konkurenciát.


Hát ez van.

Nem kell hogy kurv.ásan nézz ki, hogy beszóljanak, elég ha szép vagy.

És a "szép" alatt, nem a műmellű, kacsaszájúakat értem, mert az szerintem is borzalmas!!

2012. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A nők is lehetnek ösztönlények,nemcsak a férfiak.
2012. okt. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!