Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 26 évesen késő a fogszabályzó?

26 évesen késő a fogszabályzó?

Figyelt kérdés

nagyon könnyen tönkre mennek a fogaim,a hátsókból szinte az összes már tömött...

egy ideje észrevettem,hogy elől elkezdtek torlódni,

abból a szempontból nem lenne késő,mert még fiatal vagyok.

de mi van,ha teszem fel,5-6 év múlva gyereket szülök?

az eddig is tropa fogaim még jobban tönkre mennek...

akkor meg feleslegesen csináltatom meg,nem?


2012. nov. 24. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

hát a szülésnek és a fogak torlódásának - bátran mondhatjuk - hogy az ég világon semmi köze nincs egymáshoz. a szuvasodás az más. de terhesség alatt akkor sem romlanak el feltétlenül a fogaid.

a bölcsességfog mindenkinek máskor kezd el kijönni, van, akinek egyáltalán ki sem nő.

nekem 21 évesen mondta az a fogorvosom, hogy fogszabályozót már kicsit problémás lenne csináltatni, mert már lassan beáll az állkapocscsont és nem marad tartós a fogszabályozás. de ezt nyilván beszéld meg fogorvosoddal.

2012. nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok és nem mondta egyik fogorvos sem, hogy beállna az állkapcsom O.O 40 évesen is felrakják a fogszabályzót, biztos, hogy beáll az állkapocs? Nem csak le akart rázni téged a doki?
2012. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

mondjuk az nekem is furcsa hogy beáll.

van egy fiú ismerősöm, 30éves,és neki is szó nélkül megcsinálták.

ha pasi lennék,nem aggódnék,de nőként kicsit tartok.

a legtöbb ismerősömnek műfogsort kellett csináltatni ,vagy koronát,mert anniyra elszuvasodtak a fogai.pedig néhányan még külön szedtek vitamint is.

nem szeretném azt,hogy most megcsináltatom,beleölök egy csomó pénzt,aztán ha jön a gyerek,szétrohad az egész... :(

2012. nov. 25. 19:22
 4/4 anonim válasza:

én 21 vagyok és nekem is most fogják feltenni hamarosan. szerintem kortól függetlenül bármikor felteszik, nekem sem mondott ilyesmit, hogy már késő lenne.

szülés alatt nem fognak tönkre menni a fogaid.. ilyenkor szoktak adni a kismamáknak Ca pótló bogyókat, hogy a fejlődő magzat ne a fogaidból szívja el a szükséges Ca mennyiséget :)

2012. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!