Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a színes kontakl...

Mit gondoltok a színes kontaklencséről?

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyon vörös színű kontaktlencsét akarok venni és erről kérdeznék pár dolgot:1. én nem vagyok látás sérüt azaz jól látok ekkor is lehet ijet?2.ezeket mennyi ideig lehet felvenni tehát lehet többször is használni?, és ha igen akkor mennyi ideig lehet használni?3. mijen árban vannak? ha valaki tudna mondani oldalt akkor megköszönném :)

2012. nov. 25. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Van dioptria nélküli színes lencse.

Változó, hogy meddig lehet használni, az ilyen partylencsék általában 3 hónaposak. Addig használható, folyadékban kell tartani.

Árak meg minden itt:

[link]

Én vettem már egyszer, de az én szememre nem jó, szóval ilyen is előfordulhat. Nem mindenkinek a szeme bírja.

2012. nov. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk volt egy két lány aki kontaktlencsével járt iskolába,barna szeműek kéket tettek be,volt hogy lilát meg mindenfélét,és az egyik lánynak csúnyán felsértette a szemét meg után egy hónapig kellett szemcseppzeni. Szóval nagyon vigyázz a használatával és vegyél hozzá folyadékot,mert lehet kapni kifejezetten kontaktlencséhez!
2012. nov. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát nem tudom akkor hogy merjek-e venni
2012. nov. 25. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!